463 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Stichting Brigantijn / KBS De Vonder
Slim Begeleiden
Vereniging Rehoboth Urk
Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker (top) talenten regio Oost
AABBC
Het TalentenLab
deDNKRS, gelukkig hoogbegaafd
Zuidema & Lont projectmanagement en consultancy
IKC Binnenstebuiten
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
OEC Trinamiek
Beatrix College
Hoog-begaafdheid.nl
De WijsWijzer
CED-Groep
Stichting Buiten Gewoon
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
PCBO Willem van Oranje
OnderwijsZorgTeam
SWV Waterland PO
Praktijk Liberi
Vostok & Laika
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
CBS Het Mozaiëk
(onbekend)
TalentenTuin / De Biezenhof / Steunpunt HB Samenwerkingsverband Brabantse Wal
Bureau Slim
Scala Molenwatering
BCO Onderwijsadvies
JansonAdvies
WereldWijs
B.s. De Ommelander
Marant Interstudie
Expertis Onderwijsadviseurs
ods De Eskampen
Trinitas gymnasium
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Bright Kids
Bureau Talent
Eerste Westlandse Montessorischool Monster
Deltion College
Livingstoneschool
Talentig
Verschil in Talent
Openbare Basisschool Blaricum
Bureau Talent
CBO Zeist
Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
ODBS de Eskampen
OBS de Zonnebloem
Dubbel Plus / SWV Plein 013
Generaal van den Boschschool
Cleverbee
(onbekend)
kindcentrum Het P@rk
Cruquiusschool
bs De Vuurvlinder
Stichting Primair Onderwijs Peelraam
Julianaschool
GaveMensen
Stichting Schoolbesturen Primair Onderwijs ‘s-Hertogenbosch en LBSB
EduSamWer / Spare-it
bs de Tweesprong Maarssen
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Brigit Brinkman deDNKRS - gelukkig hoogbegaafd
Praktijk ViaMij
b.s. De Bloemaert en b.s.Christoffel
Basisschool De verwondering
Level/Up okc De Lindt
Ster(k) in hoogbegaafdheid
Praktijk Hoogbegaafd Roosendaal
Optimus Onderwijs
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
OnderwijsAdvies
Dalton basisschool 't Carillon
Meander
Juliana van Stolbergschool
Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Alice Bekke & partners
Het Molenveld
Montessorischool Passe-Partout
Leids Initiatief voor Educatie
De Aquarel ( Vivente-groep)
kc in het hart van het hout
Northgo College
Stichting Spolt
CBO Talent Development / ECHA RCSW RU Nijmegen
(onbekend)
Platform Bèta Techniek
de Meander
Sylvia Kolk
CBS Anna van Buren
DeDnkrs
het Spectrum
Dongeschool
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Greijdanus College
SWV Utrecht PO
Basisschool de Achtbaan
obs Panta Rhei
LEERsaem
Stichting GOO
Basisschool de Elstar
TOP Haghorst/ SWV Plein 013
Fabriek van Verlangen
iQBegrijp
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
Begaafdheid & meer
Gert Bekius
Bekius Schoolmaterialen
Corderius College
Saskia Zozmann
Passend Primair Onderwijs Rotterdam
OnderwijsZorgTeam
Susanne Gerritsen
Uitgeverij Koninklijke Van Gorcum BV
't Mannetje & Co
SPOE
2Flourish
Universiteit Leiden Afdeling SOZ/SEA
A Lot Of Complexity
Noks Nauta
Talentbloeier
Praktijk de Interactie
Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
Kinderpraktijk Derkein
CHR Nassau Veluwe College
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Don Boscoschool
Feniks Talent
2e Daltonschool
Chemien
bs Hulsberg
John Kroon
Werkgroep Laika / Vostok
Stichting jongleren (Antonius K, de Ark en de polderrakkers)
Jongleren.biz
Cbs de Bron
Iris van Aalst
Arnhemse Montessorischool
Valesca Kooijman
(onbekend)
Kind in balans
Godelindeschool
Bs De Beekgraaf
SWV Waterland
Kangoeroegroepen
Egbertusschool
Kbs De Marke
Samenwerkingsverband PPO-Delflanden
2e Daltonschool
OBS de Eshoek
St. Bavoschool
(onbekend)
Stellingwerf College
De Interactie
Stichting Leerrijk
Stichting Kwaliteitsregister Hoogbegaafdheid
Ruur Boersma
Wageningen Universiteit
Astrid Geeve
Stedelijk College Eindhoven
Bert Benthem
Stedelijk College Eindhoven
Sanne Kolkman
Dollard College Hommesplein/Stikkerlaan
J!j: Meer- en hoogbegaafdheidsbegeleiding
School met de Bijbel Het Kompas
De Waerdenborch
Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
BS De Schouw
Talentissimo
Astrid Vaanhold
CBS Anna van Buren
Stichting Primo (Openbaar Primair Onderwijs Voorne-Putten Rozenburg)
Staring College
St Brevoordt
Openbaar Lyceum Zeist
de Waalse school
Andrea Kaslander
Jozefschool
Tom Reuver
Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
PeuterPlusgroep-Houten/ KMN Kind & Co
OPUS / Lorentz Lyceum
Quadraam Lorentz Lyceum Arnhem
Christelijk Lyceum Zandvliet
Basisschool Dierdonk
Feniks Talent
Openbaar Lyceum Zeist
Emese Baráth
(onbekend)
Metis Montessori Lyceum
Almeerbegaafd
SAMOEN- authentiek begaafd
Rennevoirt
Drie Koningenschool
RBS Augustinusschool
Grafisch Lyceum Utrecht
Coach in Beeld
OBS Aremberg
Kangoeroegroep stichting Agora
Het ABC
Trinitas Gymnasium
Radboud Universiteit Nijmegen
OBS De Lappendeken
De Gooische School
Latasteschool
Stichting Agora Kangoeroegroepen
Anouk Wissink
OBS de Lappendeken
Leonie Bouwhuis
Praktijk Leonie Bouwhuis
Stichting Eenbes basisonderwijs
OBS J. A. Bijloo
CVPO Terschelling
Openbaar onderwijs Terschelling
Eke Heuff
OPOT
Jolien Hagenvoort
SWV 23-01
Marloes Dekkers
Stichting Brevoordt
Willeke Mos
Beatrixschool
Hanzehogeschool Groningen, Pedagogische Academie
Miek Leeijen
Basisschool Sint Albertus
Christelijk Lyceum Veenendaal
KBS De Meander
(onbekend)
RKBS De Ark
Chr. College Nassau-Veluwe
(onbekend)
Openbaar Onderwijs Terschelling
de Stapsteen
Laura Vliegenberg-Peeters
Obs 't Hout
15e montessorischool maas en waal
(onbekend)
Dr. Nassaucollege
ICBS de Trimaran
Kindkracht 0-12
Talenterwijs
SPCO Groene Hart
Margot van den Akker
Sanyu Onderwijs, kleinschalig basisonderwijs voor hoogbegaafde kinderen
Samenwerkingsverband Helmond-Peelland Po
Kindcentrum De Trompetter
Antoinette Gerichhausen
Nanette van Schooten
Vierkracht
Bs Armhoefse Akker
Margriet Dijkstra
CBS Bloemenhof
Hilleen Westerhof-Spijkers
CBS Bloemenhof (stichting CHRONO)
Kindkracht 0-12
AED Leiden
Mirjam Folkers
Obs panta rhei
Liduinaschool, Haarlem
Kindwijs - CNS Zomerland
Talentbegeleiding 't Vlindertje
Jps de Bijenkorf
SWV De Westfriese Knoop
Fontys Hogescholen Eindhoven
Prins Willem Alexanderschool
Basisschool de Hazesprong
Metavidu
Carolin Grömping
Universiteit Twente
(onbekend)
PENTA college CSG Scala Molenwatering
CED-groep
De fonkeling
Basisschool de Expeditie
Steunpunt Passend onderwijs Enschede
Fluenta- Different Day- Day a week
(onbekend)
SBO 't Palet
(onbekend)
Ontdekking
Yvonne van Kuijlenburg
B.s De Vlier
Marieke te Velthuis
Onderwijsstichting Arcade
Nuborgh College Lambert Franckens
(onbekend)
Samenwerkingsverband 23-01 VO
De Toermalijn
Ineke van Riemsdijk
Breinrijk Leerrijk!
Meike van der Rijt-Ueffing
Wilhelminaschool
Jadine Spierings
Breinrijk!
Silvester Bernadette
Faqta BV
Daniëlle Nieuwenhuijs
Cornelis vrijschool
Gijsje Duijvelshoff
Cornelis Vrijschool
Miriam Fris
Cornelis Vrijschool
Ursela Goossens
JOIN
Lea Massaar
Klimophoeve
Erik Arbores
(onbekend)
Stefan Buijsman
(onbekend)
Tim Smit
Leskracht
Lonne van Bree
De Dassenburcht
bs De Draaiende Wieken
Andrea Sleurink
IKC De Wiekslag
Jolanda de Boer-Bosma
PCBS De Vuurvogel
Sharon Schutte
PCBO de Vuurvogel
B.S. De Dassenburcht
KBS De Vonder
KC de Bongerd
Margaret Buitendijk
Nutsschool Zorgvliet
Keizer Karel College
Karin Pothof
Partner passend onderwijs
Yris Manders
IKC De Arke
Elisabeth Messelink - de Jong
Spoe
Anouk de Wit
Ba de Vuurvlinder
Ida Gerritsen
school met de bijbel
school met de bijbel
Marieke Kok
De Plantage
PCBS Het Octaaf
PCBS Het Octaaf
Hogeschool Rotterdam
Karlijn Mathijsen
Bs De Vijf Eiken
Anne Stoops
Kindkracht 0/12
't Iemnschelf
'T iemnschelf
Stella Van der Velde
PG Vlinder Cluster Zuid 7 KMN Kind & Co
Linda Hogenberg
(onbekend)
CBO Zeist
(onbekend)
Wim van Galen
De Passie Wierden
Nieske van der Stoop
De Baskuul
Ellen Gommers
Koninklijke Van Gorcum
Ds. J .Bogermanschool
Mieke Bults
KBS De Vlieger
Priscilla Leeflang
School met de Bijbel Het Kompas
Marieke Willems
Ulenhofcollege
Marleen van Dijk
PPO Rotterdam
Gwendy Korlaar
Mr. Groen van prinstererschool
monique westerink
(onbekend)
Hanneke Reitsma
Praktijk Extralent
Joaney Lemmens
Praktijk extralent
Arthur Denessen
KC Octopus
Karin Boer
Praktijk Extralent
Eveline Sparreboom
PPO Rotterdam
Diana Willmes
Diana
Marlous Maat
JA Bijloo
Willemijn Dubbeldam
Praktijk Extralent
Tienke Bouwmeester
Graaf Jan school
OBS Koningin Emma
Milou Vaalt
(onbekend)
Bert Mulder
(onbekend)
Nynke Speelman
Dr. Nassau College Norg
Margrietschool
Passend Onderwijs - Zuid-Kennemerland
Anke Kleijwegt
CBS De Bron
Els van Brakel
Rennevoirt
Maud van Leeuwen
Maaslandcollege
Mireille Rasenberg-Rijnders
Het KwaliteitenPlein
Jessica de la Parra
Anne Frank Montessorischool
Arrianne Van de Pol
Praktijk Extralent Ede
Paola Eijkenboom
de Pyler
Heleen Uitterlinde
(onbekend)
Tineke Dijkstra
JongLeren
Carina Witter
Praktijk Extralent
Kim boels
basisschool de Horizon
Joost Verdonkschot
Samenwerkingsverband VO Amsterdam-Diemen
Iris Maassen
Obs 't Hout
Nicoline Koppelaar
SPCO Groene Hart: Graaf Jan van Montfoortschool, Basisschool Willem van Oranje
Jolanda van Roosendaal-Hardeman
Praktijk Extralent
Marieke Hobbes
Gymnasium Felisenum
Marcia van Gils
Europese School Mol
PC Basisschool Graaf Jan
Nuborgh College
Karel Eykmanschool
Roeland Smith
Corderius College
KBS De Meander
De Jutter
Zita Albon
OBS de Kleine Dichter
Sylvia Veger
Plein 013
Karin Reinerink-Meffert
Conexus
Anita Van Klooster
Openbaar onderwijs terschelling
Cathelijn Dieleman
De Schoolburgemeester
Eelke Broeders
Hogeschool Rotterdam
Elise Rood
CBS Ten Holtens Erve
Titia van der van der Sommen
Gewoon Bzonder
Leonie Pol
Kc Adriaan van den Ende
Marije van Onna
ter Does
Lydia Ootjers
Talent Primair
Paulien Vreugdenhil
(onbekend)
Judy Sterrenburg-Westrik
SWV Driegang
(onbekend)
Kim Lucasse
(onbekend)
René Simonse
PPO Rotterdam
Ambulante Educatieve Dienst (AED)
RBS Augustinus
Joke de Groot
Quadratum
Maarten Vansteenkiste
Universiteit van Gent
Henny Moors
Basisschool de Achtbaan
Leskracht
SWV Rivierenland
Marie - Louise de Bakker
Met een Groen Randje
Yvonne Cramer
ScalIQ
bryant Heng
IHBV
Joana Oliveira
Nova tienercollege
Anke Vrancken van Geel
(onbekend)
Marc Schlösser
Conexus
(onbekend)
Hanny Janson
OBO Duin- en Bollenstreek
Jenaplanscholen De Peppels en De Canadas
Praktijk Hoogbegaafd
Janneke Spanjers
Stichting RBOB De Kempen
Willem Deenen
RBOB de Kempen
Sanne Veenstra
rbob de kempen
De Passie
Marije Straathof
Flowerkids Madelief
Het Kiesbureau
Babette van der Sluijs
(onbekend)
Irmgard Rommens
BS Besoyen
Christelijk College Nassau Veluwe
Hélène van Lunteren
Christelijk College Nassau Veluwe
Koers VO
Maaike Sterk
Lucas Galecop
Roychang Ditiecher
(onbekend)
Roos Meurs
OBS de Kleine Dichter
Irene Gerrits
Basisschool De LenS
Lindy Frumau
Breinsteyn
Fenne Breinsteyn
(onbekend)
Nienke Nijhof
Feniks talent
Nelleke Fokker
(onbekend)
Toby Kuipers
(onbekend)
Hein Jan Bakker
CCNV
Dolores Leeuwin
(onbekend)
Corrien van der Meer
Basisschool De Lei
Lieke Martens
OKC De Stroom
Marscha van Roon
Kaleidoscope
Marion van Hoevelaak
Kaleidoscope
authentalent
Leuni van Doeland
RBS Augustinus
marko henkels
instituut blankestijn
Helen Parkhurst
Dennis van Hinte
Helen Parkhurst
Inge Jager
Jager Coaching
Astrid Brunink
(onbekend)
Toos de Wit
SPO Utrecht
Liesbeth Heemskerk
Nutsschool Zorgvliet
Mindy Koster
AMOS UnIQ - Poseidon
Udens College
Cathy Nelemans
(onbekend)
Jolien Egging
(onbekend)
Janneke Van Agt
RBOB de kempen
Sanne Veenstra
RBOB de Kempen
Willem Deenen
RBOB de Kempen
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties