260 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Stichting Brigantijn / KBS De Vonder
Slim Begeleiden
Vereniging Rehoboth Urk
Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker (top) talenten regio Oost
AABBC
Het TalentenLab
deDNKRS, gelukkig hoogbegaafd
Zuidema & Lont projectmanagement en consultancy
IKC Binnenstebuiten
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
OEC Trinamiek
Beatrix College
Hoog-begaafdheid.nl
De WijsWijzer
CED-Groep
Stichting Buiten Gewoon
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
PCBO Willem van Oranje
OnderwijsZorgTeam
SWV Waterland PO
Praktijk Liberi
Vostok & Laika
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
CBS Het Mozaiëk
(onbekend)
TalentenTuin / De Biezenhof / Steunpunt HB Samenwerkingsverband Brabantse Wal
Bureau Slim
Scala Molenwatering
BCO Onderwijsadvies
JansonAdvies
WereldWijs
B.s. De Ommelander
Marant Interstudie
Expertis Onderwijsadviseurs
ods De Eskampen
Trinitas gymnasium
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Bright Kids
Bureau Talent
Eerste Westlandse Montessorischool Monster
Deltion College
Livingstoneschool
Talentig
Verschil in Talent
Openbare Basisschool Blaricum
Bureau Talent
CBO Zeist
Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
ODBS de Eskampen
OBS de Zonnebloem
Dubbel Plus / SWV Plein 013
Generaal van den Boschschool
Cleverbee
(onbekend)
kindcentrum Het P@rk
Cruquiusschool
bs De Vuurvlinder
Stichting Primair Onderwijs Peelraam
Julianaschool
GaveMensen
Stichting Schoolbesturen Primair Onderwijs ‘s-Hertogenbosch en LBSB
EduSamWer / Spare-it
bs de Tweesprong Maarssen
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Brigit Brinkman deDNKRS - gelukkig hoogbegaafd
Praktijk ViaMij
b.s. De Bloemaert en b.s.Christoffel
Basisschool De verwondering
Level/Up okc De Lindt
Ster(k) in hoogbegaafdheid
Praktijk Hoogbegaafd Roosendaal
Optimus Onderwijs
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
OnderwijsAdvies
Dalton basisschool 't Carillon
Meander
Juliana van Stolbergschool
Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Alice Bekke & partners
Het Molenveld
Montessorischool Passe-Partout
Leids Initiatief voor Educatie
De Aquarel ( Vivente-groep)
kc in het hart van het hout
Northgo College
Stichting Spolt
(onbekend)
Platform Bèta Techniek
Sylvia Kolk
CBS Anna van Buren
DeDnkrs
het Spectrum
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Greijdanus College
SWV Utrecht PO
Basisschool de Achtbaan
LEERsaem
Stichting GOO
Basisschool de Elstar
TOP Haghorst/ SWV Plein 013
Fabriek van Verlangen
iQBegrijp
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
Begaafdheid & meer
Corderius College
OnderwijsZorgTeam
't Mannetje & Co
SPOE
2Flourish
Universiteit Leiden Afdeling SOZ/SEA
A Lot Of Complexity
Talentbloeier
Praktijk de Interactie
Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
Kinderpraktijk Derkein
CHR Nassau Veluwe College
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Don Boscoschool
Feniks Talent
2e Daltonschool
Chemien
bs Hulsberg
John Kroon
Werkgroep Laika / Vostok
Stichting jongleren (Antonius K, de Ark en de polderrakkers)
Jongleren.biz
Cbs de Bron
Iris van Aalst
Arnhemse Montessorischool
(onbekend)
Kind in balans
Godelindeschool
Bs De Beekgraaf
SWV Waterland
Kangoeroegroepen
Egbertusschool
Kbs De Marke
Samenwerkingsverband PPO-Delflanden
OBS de Eshoek
St. Bavoschool
(onbekend)
Stellingwerf College
De Interactie
Stichting Kwaliteitsregister Hoogbegaafdheid
Stedelijk College Eindhoven
J!j: Meer- en hoogbegaafdheidsbegeleiding
School met de Bijbel Het Kompas
De Waerdenborch
Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
Staring College
Openbaar Lyceum Zeist
de Waalse school
Jozefschool
PeuterPlusgroep-Houten/ KMN Kind & Co
Westerwel
Basisschool Dierdonk
Feniks Talent
Openbaar Lyceum Zeist
Metis Montessori Lyceum
Almeerbegaafd
SAMOEN- authentiek begaafd
Rennevoirt
Drie Koningenschool
RBS Augustinusschool
Grafisch Lyceum Utrecht
Coach in Beeld
OBS Aremberg
Kangoeroegroep stichting Agora
Het ABC
Trinitas Gymnasium
Radboud Universiteit Nijmegen
OBS De Lappendeken
De Gooische School
Latasteschool
Stichting Eenbes basisonderwijs
OBS J. A. Bijloo
CVPO Terschelling
OPOT
Hanzehogeschool Groningen, Pedagogische Academie
Christelijk Lyceum Veenendaal
KBS De Meander
RKBS De Ark
Chr. College Nassau-Veluwe
(onbekend)
Openbaar Onderwijs Terschelling
de Stapsteen
15e montessorischool maas en waal
(onbekend)
Dr. Nassaucollege
ICBS de Trimaran
Kindkracht 0-12
Talenterwijs
Margot van den Akker
Sanyu Onderwijs, kleinschalig basisonderwijs voor hoogbegaafde kinderen
Samenwerkingsverband Helmond-Peelland Po
Kindcentrum De Trompetter
Antoinette Gerichhausen
Nanette van Schooten
Vierkracht
Bs Armhoefse Akker
Kindkracht 0-12
Liduinaschool, Haarlem
Kindwijs - CNS Zomerland
Talentbegeleiding 't Vlindertje
Jps de Bijenkorf
SWV De Westfriese Knoop
Fontys Hogescholen Eindhoven
Prins Willem Alexanderschool
Basisschool de Hazesprong
(onbekend)
(onbekend)
Ineke van Riemsdijk
Breinrijk Leerrijk!
(onbekend)
De Dassenburcht
bs De Draaiende Wieken
Andrea Sleurink
IKC De Wiekslag
KC de Bongerd
Keizer Karel College
Elisabeth Messelink - de Jong
Spoe
(onbekend)
Koninklijke Van Gorcum
Ds. J .Bogermanschool
KC Octopus
(onbekend)
Passend Onderwijs - Zuid-Kennemerland
CBS De Bron
Paola Eijkenboom
de Pyler
Nuborgh College
KBS De Meander
Elise Rood
CBS Ten Holtens Erve
Kc Adriaan van den Ende
Lydia Ootjers
Talent Primair
ScalIQ
Conexus
Sanne Veenstra
rbob de kempen
Breinsteyn
authentalent
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties