Uitdaging: Jezelf als instrument - Hoe zorg je voor blijvende verandering

Wanneer:
    • 11:45 - 12:30 - ( 175 / 200 )
Spreker(s): Tijl Koenderink (Sessieleider)
Locatie: Event Hall

We zijn als experts rondom talentbegeleiding veel bezig met wat er moet veranderen. Wat moeten we doen om leerlingen ondersteunen? Wat moeten leerkrachten, teams, scholen en begeleiders kunnen om deze ondersteuning mogelijk te maken? Maar weten dat het trainen van bijvoorbeeld executieve functies nuttig is, is een compleet andere vraag dan de vraag hoe je iemand zover krijgt. 

In deze sessie gaan we in op de coachings- en veranderingsvaardigheden die je als begeleider kunt gebruiken om een ander een stap verder te helpen. Op zijn gebruikelijke manier deelt Tijl enerzijds inzichtelijke frameworks voor begeleiding, anderzijds kijkt hij naar concrete best practices waarmee je de volgende dag aan de slag kunt.

Deelnemers

CSG Het Noordik
De Arentschool
Sine Limite
OBS Meander
Excellentiebrigade PlatOO
Karen Dortmans
SLC De Wijde Wereld
André von Berg
Bs 't Kempke
De Drieslag
Obs De Huet
OBS De Rietpluim
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
(onbekend)
Feniks Talent / Novilo
Paulien Zuiderhoek
Dayaweekschool
Marloes Dekkers
Stichting Brevoordt
het ABC
OBS De Marlijn
Lauwers College
Leerplein055
Basisschool Talentrijk
Chantal Stienen
BS Triangel
Sanne Kolkman
Dollard College Hommesplein/Stikkerlaan
Praktijk Rood
OBD Noordwest
basisschool st Michael
IKC Sint Michaelschool
Corlaer College
ikc de wereldwijzer
OBS de Zonnebloem
Anne Schiereck
Montessorischool Leidschenveen
OBS De Rietpluim
Montessorischool Leidschenveen
Hannie Kiers
TalentenJuf
OBD Noordwest
Jantine Heere
OBD Noordwest
Dr E. Boekmanschool
Metavidu
Keizer Karel College
obs de Hasselbraam
Marjo Oosterbaan
Het Baarnsch Lyceum
Eenbes
obs De Marlijn
St Brevoordt
Kim Aalsma
Kim Aalsma
Het Baarnsch Lyceum
Christelijk College Groevenbeek
Montessoricollege Nijmegen
Stichting Spolt
Salomé Vleeming
CBS Tabitha
De Hasselbraam
Truus van der Wal
In Mixto, in verbinding
Paraat
Pedagogische begeleiding krimpenerwaard
PPO Rotterdam
Basisschool St. Aloysius
Nadine Kruijntjens
Bernard Lievegoed School
Mireille van Dijk
Bernard Lievegoed School
Delftse Daltonschool
PPO Rotterdam
Linda van Keulen
Christiaan Huygens
Verrijkingsklas Bussum (Geurtsen Onderwijs Consultancy)
Basisschool De Driesprong
Verrijkingsklas Bussum
Damiaanschool
Herman Faukeliusschool
José Barendse
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Kitty van Aalst
Daltonschool de Overlaat
St. Jorisschool
Erasmusklas Ridderkerk
Sanne de Nobel leerkracht, coach en begeleider
Henriëtte Swart
Christiaan Huygens
Linda Strijk-Bruins
Stichting PrimaH
OBS Commissaris Gaarlandt
De Haarschool
Samenwerkingsverband De Westfriese Knoop
Christiaan Huygens
iQBegrijp
KBS Pax Christi
BS De Schouw
Het ABC
Jojanneke Morsch
SLC De Wijde Wereld
Lammy Lempersz
stichting Veldvest
Expertis Onderwijsadviseurs
Skozok
Stichting Promes, obs De Tolter
PlatOO
OBS Jan Harmenshof
OBS De Springdonk
Briljant Onderwijs, Parkschool
Samenwerkingsverband Onderwijs Dat Past
Centine van der Sar
BBP Maassluis
(onbekend)
C.M. van der Klink-Bouwens
Marian koning
De Caegh
Openbaar Lyceum Zeist
Jiska Nijland-Jasper
CHr. Dalton Basisschool De Maten
Marianne Voetee
Intenne
Marion de Reuver
St. Dominicussschool
Suzanne de Bruijn
Day a Weekschool
Sint Victorschool
Marja Tijman
Triangel
Eke Heuff
OPOT
Giz Van der Zee
Montessori Terbregge
Openbaar onderwijs Terschelling
CBS Joris de Witte
St.Dominicusschool
Lyceum Sancta Maria
DaVinci Eemland
De Jutter
Openbaar Onderwijs Terschelling
IHBV / De Ruimte Soest
Basisschool Piet Hein
Anne Van Schijndel
Obs de Oversteek
Anita Van Klooster
Openbaar onderwijs terschelling
Hedi Jansen
Bs Brakkenstein
Annemarie Theloosen
Basisschool Brakkenstein
Manon Overbeeke
st. Jansschool Casteren (Kempenkind)
Athena Onderwijs
Marjolijn Bouwman
(onbekend)
Karin Flaman
PlusTeam gemeente Geldrop-Mierlo en Waalre
Petra de Voogd
IKC Juliana
Melinda Krishnasing
Da Vinci Eemland
Het Facet
Het Facet
Alberdingk Thijm Scholen
PCBO Amersfoort/PCO Gelderse vallei
Basisschool Müllerpier
Jaquelien Ekkelkamp
De Maten
Sarah Schots
School Vest
ria mik
o.b.s develhoek
Marilise van Wijngaarden
Christelijke Hogeschool Ede
Juliane Schmidt
Cals College Nieuwegein
(onbekend)
(onbekend)
Spring Talentbegeleiding
Jaimey Groot
augustinianum
PPO Rotterdam
BS de Kruudwis
Stichting Aves
Irmgard Rommens
BS Besoyen
Desirée Nijssen
Hub Noord-Brabant
Franneke Forkink
(onbekend)
Lindy Frumau
Breinsteyn
HB Coaching Uitgeest
Hart voor HB
KBS De Touwbaan
Robine Zijderhand
Leren Leren Schiedam
Annelies Huijsmans
KBS De Spits
Marielle van Rijswijk
Instituut Blankestijn
Nanne Middelburg
Sterk VO
kindercoachhoorn
Linda Vree
Basisschool Dommeldal
HB in Beweging
(onbekend)
SWV Driegang
OBS De Kleine Dichter
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties