490 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Slim Begeleiden
Erasmusklas Ridderkerk
Talent 3XL
St. SWV Passend Onderwijs Rijnstreek
het ABC
deDNKRS, gelukkig hoogbegaafd
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
OEC Trinamiek
Basisschool Talentrijk
PCBO Amersfoort/PCO Gelderse vallei
Leerplein055
De WijsWijzer
Lauwers College
Stichting Buiten Gewoon
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Veluwse Onderwijsgroep
Verrijkingsklas Bussum (Geurtsen Onderwijs Consultancy)
Truus van der Wal
Da Vinci Eemland Amersfoort e.o
CBS Het Mozaiëk
Herman Faukeliusschool
CorDeo Scholengroep
Christelijk College Groevenbeek
Paraat
JansonAdvies
Christiaan Huygens
GoedPresteren
Verion
SlimVaardig
Slim! Educatief
Expertis Onderwijsadviseurs
Cnopiusklas Zwolle
Passend Onderwijs Almere
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Passend Onderwijs Almere
Slinge Berkel
Bright Kids
Bureau Talent
Eenbes
Christiaan Huygens
GripopTalent
Sine Limite
OBS de Zonnebloem
SWV Driegang
Basisschool Los Hoes
Katinka Thomasse, specialist (hoog)begaafdheid
KOC Diensten
(onbekend)
HB in Contact
C.M. van der Klink-Bouwens
Onderwijspraktijk SMART
Montessorischool D e Trinoom
ikc de wereldwijzer
KC Het ijzeren kind
EduSamWer / Spare-it
Begaafdheidscentrum 't Gooi
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Brigit Brinkman deDNKRS - gelukkig hoogbegaafd
Excellentiebrigade PlatOO
Scholengroep Zaan Primair, Dienstencentrum Dynamica XL
Psychologenpraktijk Frumau
Praktijk Hoogbegaafd Roosendaal
Samenwerkingsverband De Westfriese Knoop
KBS Pax Christi
KC Rivierenwijk (en OPOD/DAM)
MosaLira
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
Samenwerkingsverband VO Groningen stad/OOG
Basisschool De Triangel
Skozok
Damiaanschool
Basisschool De Fakkel
Montessorischool Leidschenveen
KBS De Touwbaan
10e Montessorischool de Meidoorn
Alphense Montessorischool
VPCBO Ichthus Huizen
Alice Bekke & partners
Het Facet
Denklab (AWBR)
(onbekend)
sugoi hoogbegaafd
Kliq Onderwijsadvies/SWV Utrecht PO
Feniks Talent / Novilo
OBS De Marlijn
OBS Steigereiland
Johannes Fontanus College Barneveld
OBS Commissaris Gaarlandt
Daltonschool de Poolster
Stichting Spolt
CBO Talent Development / ECHA RCSW RU Nijmegen
SPO Condor
Godelindeschool
Het Facet
(onbekend)
José Barendse
(onbekend)
Emelwerda College
Jolanda Oonk
Paraatscholen
Samenwerkingsverband Passend Onderwijs Zuid Limburg
Chantal Stienen
BS Triangel
De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
csg Liudger
Tatjana Koltakova
Willem Lodewijk Gymnasium
Pcb De Zevensprong
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Christiaan Huygens Dronten (Codenz)
St. Jorisschool
CSG Het Noordik
Stichting Promes, obs De Tolter
BS Neel
CSG Het Noordik
Fabriek van Verlangen
Montessoricollege Nijmegen
iQBegrijp
OBD Noordwest
Pater Jan Smitschool
Ik kies een studie die mij past
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
(onbekend)
Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
Gert Bekius
Bekius Schoolmaterialen
Bureau Talent
PPO Rotterdam
(onbekend)
DevelsteinCollege
Universiteit Leiden Afdeling SOZ/SEA
A Lot Of Complexity
Noks Nauta
PPO Rotterdam
Praktijk de Interactie
Jolieke Smit
Basisschool School Vest
Kinderpraktijk Derkein
Lyceum Sancta Maria
De Drieslag
Feniks Talent
OBS De Rietpluim
stichting Veldvest
Joke Blaauw-van der Woude
OBS Jan Thies
Haviq / Yoi
Egbertusschool
Marleen Koornstra
Godelindeschool
Gabrie Mehenschool
De Haarschool
Over de Grenzen
Jong Leren, Aloysiusschool, DWS
Manon-Yvette Beemer
St Carolusschool
Verrijkingsklas Bussum
Trevianum Scholengroep
Hanzehogeschool Groningen
Astrid Lemstra
Paraatscholen
CBO Talent Development
De Interactie
Ed van de Coolwijk
Kind in beeld
Susan Teerink
stichting Brevoordt
augustinianum
Athena Onderwijs
Joy4Talent
Praktijk Rood
Stichting Kwaliteitsregister Hoogbegaafdheid
Fit4School.nu
PPO Rotterdam
Sanne Kolkman
Dollard College Hommesplein/Stikkerlaan
OBS Tuindorp
Roelof van Echten College
Truus Kalma
KBS De Vijfer
PlatOO
(onbekend)
Sanne de Nobel leerkracht, coach en begeleider
Natuurlijk Uitdaging
BS De Schouw
Talentissimo
St Brevoordt
DaVinci Eemland
HB in Beweging
Openbaar Lyceum Zeist
Praktijk Hoogbegaafd
Anouar Yujil
(onbekend)
Ministerie OCW
Stichting Aves
Cathelijne Tesink
(onbekend)
Trinoom
OBS De Rietpluim
Basisschool De Driesprong
Lorentz Lyceum
Karin Flaman
PlusTeam gemeente Geldrop-Mierlo en Waalre
Juliane Schmidt
Cals College Nieuwegein
Marjo Oosterbaan
Het Baarnsch Lyceum
OBS Multatuli
Joop Westerweelschool
Samen Slimmer Groeien
Nanda de Vries
OBS De Springdonk
obs De Marlijn
(onbekend)
stichting iQ+
(onbekend)
Grafisch Lyceum Utrecht
Spring Talentbegeleiding
SWV de Meierij
IHBV / De Ruimte Soest
CBS Joris de Witte
Corlaer College
Radboud Universiteit Nijmegen
Samenwerkingswerkingsverband de Westfriese Knoop
HB Coaching Uitgeest
obs de Hasselbraam
CBS De Rank
kindercoachhoorn
Leonie Bouwhuis
Praktijk Leonie Bouwhuis
De Arentschool
Briljant Onderwijs, Parkschool
Eltika Boon
School Vest
Openbaar onderwijs Terschelling
Eke Heuff
OPOT
Basisschool Müllerpier
PlatOO
Marloes Dekkers
Stichting Brevoordt
(onbekend)
Anne Schiereck
Montessorischool Leidschenveen
OBD Noordwest
OBS De Kleine Dichter
Natasja Takács - Tielenburg
(onbekend)
Cor Penning
(onbekend)
Openbaar Onderwijs Terschelling
Marjolein Schut - van Lelieveld
School Vest
(onbekend)
(onbekend)
Obs De Huet
Lammy Lempersz
Dr. Nassaucollege
Iqleer
Basisschool Piet Hein
Hart voor HB
Mechteld Woutman
Day a Week School
Barbara Hent
Daltonbasisschool de Horizon
Cnopiusklas Zwolle
Ellen Hoogland
obs Gieten
Hedi Jansen
Bs Brakkenstein
Basisschool St. Aloysius
Jojanneke Morsch
SLC De Wijde Wereld
Karen Dortmans
SLC De Wijde Wereld
Antoinette Gerichhausen
Marianne Voetee
Intenne
Ada Oldenburg
Stichting Klasse
OBS de Bongerd
Lichtblauw
PCO Gelderse Vallei
Stichting Alberdingh Thym scholen, Nuyens instituut
OBS Meander
Talentbegeleiding 't Vlindertje
BS de Kruudwis
Alberdingk Thijm Scholen
basisschool st Michael
Day a Weekschool t.a.v. Ytien de Jong
Fontys Hogescholen Eindhoven
Prins Willem Alexanderschool
De Haarlemse Montessorischool
Metavidu
De Marlijn
Carolin Grömping
Universiteit Twente
Meerderweert
IKC Sint Michaelschool
OBS Atlantis
(onbekend)
Het Baarnsch Lyceum
Day a Week School Amsterdam
(onbekend)
Het ABC
Slimme Peuter punt nl.
Dr E. Boekmanschool
(onbekend)
Porta Mosana College Maastricht
Floor de Jonge
Inschool Academie/Stichting Amstelwijs
O.B.S. De Braskorf.nl
PPO-Rotterdam
Elke Backus
Bs 't Kempke
Naomi Knoppers
Meerderweert
Kim Krowinkel
Bs 't Kempke
Christel Jansen
BS t Kempke St Odilienberg
Pieternel Bougoufa-Jansen
Basisschool 't Kempke
Joyce van der Vorst
Bs 't Kempke
André von Berg
Bs 't Kempke
Annette van der Biezen
O.B.S. De Braskorf
Carmen Liebrand
OBS Hogenkamp
Pauline Mol
Porta Mosana College
Bernardinuscollege
Masja de Lange
BS Lucas Batau
Paulien Zuiderhoek
Dayaweekschool
Erik Arbores
(onbekend)
Stefan Buijsman
(onbekend)
Tim Smit
Leskracht
Day a Week School
Delftse Daltonschool
Keizer Karel College
Daltonschool de Poolster
Hannie Kiers
TalentenJuf
Jantine Heere
OBD Noordwest
Anneke Drost
Keizer Karel College
Kim Aalsma
Kim Aalsma
Hogeschool Rotterdam
Salomé Vleeming
CBS Tabitha
De Hasselbraam
In Mixto, in verbinding
Pedagogische begeleiding krimpenerwaard
Liem Che Yuen
De GroeiAcademie
Corrie Bakens
obs de Horizon
PPO Rotterdam
Mourits van Stapele
(onbekend)
Nadine Kruijntjens
Bernard Lievegoed School
Mireille van Dijk
Bernard Lievegoed School
Kidy Ahlers
Ahlers Advies
Samen Slimmer Groeien
Mascha Groenman
kindcentrum De Zonnewijzer
Petra Nijenhuis
Christiaan Huygens Dronten
Linda van Keulen
Christiaan Huygens
Annet Hendriksma
Christiaan Huygens
Carla Smits
Stichting Meerderweert
Bernadette Lange
Damiaanschool
Kitty van Aalst
Daltonschool de Overlaat
Lia Sloetjes
Christiaan Huygens
Henriëtte Swart
Christiaan Huygens
Jeannette Wiltvank
(onbekend)
Tessa van Maanen
(onbekend)
Linda Strijk-Bruins
Stichting PrimaH
Margot Bergboer
SmdB De Driesprong
Mireille Meijers
Basisschool het Talent
Anne Smulders
basisschool Het Talent
Tabitha van Rees
Christiaan Huygens
Hanneke Poortinga
Christian Huygens
iQBegrijp
Elleke Snippe
Christiaan Huygens
Deriga Deriga
Christiaan Huygens
Roos van Velzen
Het Schoter
Willem Lodewijk gymnasium
Stichting Primair Onderwijs Condor
Marlous de Jong
Stichting Primair Onderwijs Condor
Milou Vaalt
(onbekend)
Nynke Speelman
Dr. Nassau College Norg
Petra Bergamin
DWS - JongLeren
Sarah Schots
School Vest
Christiaan Huygens
OBS Jan Harmenshof
Anneke Janssen
SPO Condor
Samenwerkingsverband Onderwijs Dat Past
Anne Marie van der Werf
Hof ter Weide
Ümmü Yaman
PPO Rotterdam
Sytske Blaauw
Sine Limite
Centine van der Sar
BBP Maassluis
Susan Deen
SBO 't Palet
Marian koning
De Caegh
Jiska Nijland-Jasper
CHr. Dalton Basisschool De Maten
Marieke Winkelhorst
Marieke Winkelhorst
Sanne Lauwers
obs´t Padland
Jolanda Macke
obs Roelof van Wienesse
SBO 't Palet
Hetty Mulder
Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs Amsterdam-Diemen
Marion de Reuver
St. Dominicussschool
Lena Klein Hofmeijer
SPOW
Suzanne de Bruijn
Day a Weekschool
Linde Hartman
Gemeente Weststellingwerf
Sint Victorschool
Bart Schoenmaker
Openbaar Lyceum Zeist
Marja Tijman
Triangel
Jemima van der Velde
Christiaan Huygens Dronten
Anita de Groot
Christiaan Huygens
Giz Van der Zee
Montessori Terbregge
Marieke Hobbes
Gymnasium Felisenum
Johannes Calvijnschool
Daltonschool De Overlaat
OBS Anne Frank, Nova
Stephanie smelt
Obs Sprinkels
St.Dominicusschool
Willemien Hoekstra
SWV Kind op 1
Gifted&More
Annemiek van der Mark
Samenwerkingsverband Kind op 1
De Oversteek
Marian Totté
samenwerkingsverband Kind op 1
De oversteek
De Oversteek
Engelien Burger
De Zevensprong
De Jutter
Marij Persons
SWV De Meierij
Heidi Post
prinses Beatrixschool
Constance Witman
OBS Atlantis
Anne Van Schijndel
Obs de Oversteek
Anita Van Klooster
Openbaar onderwijs terschelling
Eelke Broeders
Hogeschool Rotterdam
The Poëtry of Creation
Huig Woudwijk
(onbekend)
Annemarie Theloosen
Basisschool Brakkenstein
Manon Overbeeke
st. Jansschool Casteren (Kempenkind)
Dorien Oskam
Stichting Hart voor IQ
Hanneke Berens
Praktijk Hanneke Berens
Marjolijn Bouwman
(onbekend)
Thecla Molijn
FÍLATIM
Carola Klop
SWV Driegang
Anneke van Houten
Bernardusschool
Petra de Voogd
IKC Juliana
Wilma Loedeman
Bureau ICE
Els Schotman
AOTDordrecht
Melinda Krishnasing
Da Vinci Eemland
OBS de Kleine Dichter
Laura Wolswinkel - van 't Hoog
PCO Gelderse Vallei
Jaquelien Ekkelkamp
De Maten
Bernadette de Jonge
Basisschool de Mullerpier
OBS Het SChateiland
CBS de Vossersschool
ria mik
o.b.s develhoek
Marilise van Wijngaarden
Christelijke Hogeschool Ede
Talitha Jacobs
(onbekend)
Joke de Groot
Quadratum
Maarten Vansteenkiste
Universiteit van Gent
Nicole Dewinter
Talentum
Leskracht
University of Technology Eindhoven
Ingrid Sanders
Stichting Veldvest
Yvonne Cramer
ScalIQ
Joana Oliveira
Nova tienercollege
Julie McCreedy
Montessori waalsdorp
Jaimey Groot
Gemma Lago
Lago Coaching & Communicatie
Praktijk Hoogbegaafd
Nicole Kooistra
(onbekend)
Elena Bolinde
KBS de Vlieger 1
Sanne Voeten
Bs, Extralent
Kelly Haenraets-Smits
Basisschool Extralent
Monica van Driesten
Basisschool Natuurlijk
groesjenjka van Beek
(onbekend)
Cornelis Zeemanschool
Pcbs De Kring
Hannah Schouten
Faqta
Irmgard Rommens
BS Besoyen
Monique van Ostaay
o.b..s. Mozaïek
Desirée Nijssen
Hub Noord-Brabant
Roel Iken
ArtistIQ Begaafd!
Swaan Smit
CED-Groep
dr. Nassaucollege Quintus
Carla Desain
jjjj
Franneke Forkink
(onbekend)
Lindy Frumau
Breinsteyn
Manon Blansjaar
Feniks talent
Tjeerd Alkemade
Feniks talent
Toby Kuipers
(onbekend)
Elise Bronsveld
(onbekend)
Sasha Jansen
Kind in de Kijker
Robine Zijderhand
Leren Leren Schiedam
Annelies Huijsmans
KBS De Spits
Demelza van Gerwen
Demelza van Gerwen
Marielle van Rijswijk
Instituut Blankestijn
Nanne Middelburg
Sterk VO
Ilse Van der Wind-Jansen
Paulusschool
Linda Vree
Basisschool Dommeldal
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties