Inloggen?

Inloggen Help

Willen presteren en betekenisvol leren vanuit intrinsieke motivatie

Wanneer:
    • 15:30 - 16:45 - ( 126 / 150 )
Spreker(s): Tessa Kieboom (Workshopleider)

volgt.

Deelnemers

Miranda Bruil, Praktijk voor Orthopedagogiek
Basisschool De Fontein
Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
Griftland College
Exentra
Het TalentenLab
Jessica Pootjes
Jessica Pootjes
Bonaventuracollege Mariënpoelstraat
OBS De Lappendeken
De Schakel Leiderdorp
Hendrik Boogaardschool
TalentenJuf
Drie Koningenschool
St Brevoordt
Stichting Onderwijsgroep Amstelland
Basisschool Besoyen
Joy4Talent
Kinderpraktijk Derkein
Licht-op-Talent
Erna Boskman
basisschool De Vendelier
Jolieke Smit
Basisschool School Vest
Het ABC
Caeciliaschool
(onbekend)
Openbaar Lyceum Zeist
Laura Vos
BS De Groote Wielen
Spring Talentbegeleiding
Anna Livia Groeneweg
Rudolf Steinerschool
Karin Flaman
PlusTeam gemeente Geldrop-Mierlo en Waalre
Jan-Jacob Luijendijk
Juliana van Stolbergschool
R. de Jagerschool
het Spectrum
Van der Borg Onderwijs
Verschil in Talent
wendelmoet kuipers
montessorischool Oog in Al
Godelindeschool
Yvonne Schonenborn
School Vest
Ineke Hanemaaijer
(onbekend)
Nuborgh College locatie Lambert Franckens
de Waalse school
(onbekend)
School met de Bijbel
‘T bastion
Sterkbegaafd
Elsa Zandee
CBS Herwijnen
OBD Noordwest/ BL!INK-UIT
Anke Kleijwegt
Just Gifted
Hilde Romkes - Albert
Christelijk Lyceum Veenendaal
Anita van Rees
Obs ‘t Hunnighouwersgat
Daltonbasisschool Jan Ligthart
Daltonbasisschool Jan Ligthart
Daltonbasisschool Jan Ligthart
Joanne Plaggenmarsch
Plantage
Koningin Wilhelminaschool
Constantijnschool
Annie ter Hoekstra-Steege
Constantijnschool
OBD Noordwest
BS Het Palet
2e Daltonschool
De Talentencoach
INOS
Rieky van den Elsen
Basisschool St. Trudo
Spectrum-SPCO
Dana Arts
BS Lahrhof
Plein 013
Natasja Ouwendijk
CBS De Groene Hoek
Judith Bos
cbs De Groene Hoek
TalentIQ Zuid Holland
Rachel Salome
CBS De Groene Hoek
José Bakker
De Verrekijker
Pauline Mol
Porta Mosana College
Porta Mosana College
Marleen Verbunt
(onbekend)
Incontexto Orthopedagogen
Daltonschool De Overlaat
Wilco Idink
Daltonschool De Overlaat
15de Montessorischool Maas en Waal
Daltonschool de Overlaat
Choice Coaching en Counselling
Erna Koridon
PCBS Het Octaaf
Iris van Aalst
Arnhemse Montessorischool
Pontes Pieter Zeeman
Katya van Zaalen
(onbekend)
Basisschool de Bienkorf
Basisschool De Biënkorf
Basisschool De Leemstee
Joyce Leferink
Basisschool De Leemstee
Irmgard van de Weijer
(onbekend)
Juliane Schmidt
Cals College Nieuwegein
De Fonkelsteen
Alie Kuipers
onderwijsstichting Arcade
ECHA vereniging NL
Marsha Brok
Stichting Maatwerk Autisme
Gwen van de Stouwe
OSG Singelland
Corina van Wijk
Stichting Proo
De Arentschool
Marjet Voorn
De Arentschool
PCB Het Kompas (Christaan Huygens afdeling)
De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
Kompas, afdeling Christiaan Huygens
St Lidwinaschool
J!j: Meer- en hoogbegaafdheidsbegeleiding
Margot van den Akker
Sanyu Onderwijs
Hedi Jansen
Bs Brakkenstein
cbs Bargeweide
Marga de Ruiter
Sint Bonifatiuscollege
Ivo Biesterbos
't Mulderke
Basisschool 't Mulderke
Antoinette Gerichhausen
Ingrid Sanders
Stichting Veldvest
Samenwerkingswerkingsverband de Westfriese Knoop
De Eigen Weg Wijzer!
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
Mirjam van den Bos
De Natuurschuur
Tweestromenschool
obs houtrust
De Ruimte Soest
Organisatie: Basisschool de Bienkorf
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Groep 5, Groep 6
Organisatie: Het TalentenLab
Organisatie: OEC
Functie: Bovenschool coördinator begaafdheid en plusklasleerkracht, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Opleider/trainer
Organisatie: ‘T bastion
Organisatie: Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
Functie: Onderwijsadviseur/ontwikkelaar lesmateriaal
Organisatie: Daltonbasisschool Jan Ligthart
Organisatie: Licht-op-Talent
Organisatie: INOS
Organisatie: De Schakel Leiderdorp
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Techniek
Organisatie: Kompas, afdeling Christiaan Huygens
Functie: Intern Begeleider, Groepsleerkracht, begeleider ondersteuningsarrangementen hoogbegaafdheid
Organisatie: Verschil in Talent
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Orthopedagoog,
Organisatie: Sterkbegaafd
Organisatie: Godelindeschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, specialist begaafdheid, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: ECHA vereniging NL
Functie: consultant gifted education en talentontwikkeling,
Organisatie: Griftland College
Organisatie: De Talentencoach
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen
Organisatie: obs houtrust
Organisatie: cbs ichthus
Functie: Groep 5, Groep 6, leerkracht plusklas , DWS teacher
Organisatie: School met de Bijbel
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groepsleerkracht, Gespecialiseerde leerkracht, Leer- en gedragsproblemen, Groep 1
Organisatie: 15de Montessorischool Maas en Waal
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 3, Groep 4, Groep 5
Organisatie: De Fonkelsteen
Organisatie: TalentIQ Zuid Holland
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling
Organisatie: Porta Mosana College
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Bovenbouw, Mentor
Organisatie: De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
Functie: Orthopedagoog
Organisatie: het Spectrum
Organisatie: PCB Het Kompas (Christaan Huygens afdeling)
Organisatie: Basisschool De Biënkorf
Organisatie: Caeciliaschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5
Organisatie: Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), ECHA specialist (hoog)begaafdheid
Organisatie: BS Het Palet
Organisatie: TalentenJuf
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: 2BCS
Organisatie: Kinderpraktijk Derkein
Functie: Begeleider peergroep(en), Integratieve Kinder- en Jeugdtherapeut
Organisatie: 2e Daltonschool
Organisatie: Tweestromenschool
Functie: Groep 6, Groep 7, Bouwcoordinator
Organisatie: cbs Bargeweide
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 5
Organisatie: 1968
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Constantijnschool
Organisatie: Pontes Pieter Zeeman
Functie: Onderbouw, Bovenbouw, Mentor
Organisatie: Basisschool De Fontein
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Van der Borg Onderwijs
Organisatie: Joy4Talent
Organisatie: OBD Noordwest/ BL!INK-UIT
Functie: Onderzoeker, Specialist begaafdheid
Organisatie: Nuborgh College locatie Lambert Franckens
Organisatie: Bonaventuracollege Mariënpoelstraat
Organisatie: J!j: Meer- en hoogbegaafdheidsbegeleiding
Organisatie: Stichting Onderwijsgroep Amstelland
Organisatie: St Brevoordt
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Openbaar Lyceum Zeist
Organisatie: Spectrum-SPCO
Organisatie: de Waalse school
Organisatie: Drie Koningenschool
Organisatie: IQenzo
Organisatie: Hendrik Boogaardschool
Organisatie: De Eigen Weg Wijzer!
Organisatie: Incontexto Orthopedagogen
Organisatie: Spring Talentbegeleiding
Organisatie: AED
Functie: Ambulant begeleider
Organisatie: Het ABC
Organisatie: Exentra
Organisatie: De Ruimte Soest
Organisatie: Qliq
Organisatie: Samenwerkingswerkingsverband de Westfriese Knoop
Organisatie: OBS De Lappendeken
Organisatie: Basisschool Besoyen
Organisatie: Miranda Bruil, Praktijk voor Orthopedagogiek
Organisatie: Het TalentenLab
Organisatie: Plein 013
Organisatie: Daltonschool de Overlaat
Organisatie: De Arentschool
Organisatie: Daltonschool De Overlaat
Organisatie: R. de Jagerschool
Organisatie: Daltonbasisschool Jan Ligthart
Organisatie: Daltonbasisschool Jan Ligthart
Organisatie: Koningin Wilhelminaschool
Functie: Intern Begeleider
Organisatie: OBD Noordwest
Organisatie: Basisschool De Leemstee
Organisatie: Lieke
Organisatie: Choice Coaching en Counselling
Organisatie: St Lidwinaschool
Organisatie: Basisschool 't Mulderke
Organisatie: Antoinette Gerichhausen
Functie: Uitgever, Ontwikkelaar, designer, editor van de leermethode 'Juan y Rosa'