532 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Stichting Brigantijn / KBS De Vonder
Basisschool de Bienkorf
Slim Begeleiden
AABBC
Talent 3XL
St. SWV Passend Onderwijs Rijnstreek
het ABC
Het TalentenLab
deDNKRS, gelukkig hoogbegaafd
Zuidema & Lont projectmanagement en consultancy
IKC Binnenstebuiten
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
OEC Trinamiek
Leerplein055
De WijsWijzer
De Begaafden Wijzer
Lauwers College
Stichting Buiten Gewoon
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Incontexto Orthopedagogen
SimoWijzer
Da Vinci Eemland Amersfoort e.o
Basisschool Max
‘T bastion
Prismatis
OnderwijsZorgTeam
Meer dan IQ
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
May Nellen Advies Begeleiding Coaching
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
Hoogvliegers Advies en Begeleiding bij Hoogbegaafdheid
Daltonbasisschool Jan Ligthart
Weterings Onderwijs Op Maat
Insula College
Christelijk College Groevenbeek
BCO Onderwijsadvies
JansonAdvies
Licht-op-Talent
INOS
Peetersschool
Schoolbegeleiding Zaanstreek Waterland
De Schakel Leiderdorp
Christiaan Huygens
Bijzonder Gewoon Begaafd
Slim! Educatief
Obs Klavertje vier
MOOI Begaafd
Cnopiusklas Zwolle
Julianaschool
OBS de Kleine Dichter
Op Koers Harderwijk
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Anneke Dekkers Talentbegeleiding en advies
KBS De Zonnewende
SWV PassendWIjs
Bright Kids
Comprix College
XL-Talent
Eenbes
Verschil in Talent
Sterkbegaafd
Samenwerkingsverband Kop van NH
Montessorischool Elzeneind
Veldzijde
Openbare Basisschool Blaricum
CBO Zeist
Hub Noord-Brabant
Dubbel Plus / SWV Plein 013
deDNKRS
Stichting Leren Motiveren / Tijdschrift Talent
Stichting Primair Onderwijs Peelraam
Julianaschool
GaveMensen
Unique-Talentbegeleiding
M.Kok
Stichting Schoolbesturen Primair Onderwijs ‘s-Hertogenbosch en LBSB
Dr. H. Bavinckschool
bs de Tweesprong Maarssen
Griftland College
Jan Ligthartschool Driecant
Octantschool Fontein
Woltring Coaching
Orthopedagogiek van waarde
Praktijk ViaMij
GelukkigHB
b.s. De Bloemaert en b.s.Christoffel
Scholengroep Zaan Primair, Dienstencentrum Dynamica XL
Psychologenpraktijk Frumau
Scpo in de nop
De Talentencoach
Samenwerkingsverband Kop van Noord-Holland
Basisschool 't Iemnschelf (Locatie De Esch)
Cnopiusklas
Samenwerkingsverband De Westfriese Knoop
Optimus Onderwijs
KBS Pax Christi
Gewoonbijzonder, praktijk voor orthopedagogiek en psychologie
Nutsschool voor bo
Stichting Nije Gaast
(onbekend)
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
Samenwerkingsverband VO Groningen stad/OOG
Onderwijspraktijk Waanders
Het ABC / Day a Week School
Atlascollege locatie OSG West-Friesland
obs houtrust
Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Ssamenwerkingsverband kop van noord holland
10e Montessorischool de Meidoorn
VCO De Kring Plusgroep
School met de Bijbel
Talenteer Jezelf
Praktijk voor Begaafdheid
Willem Alexanderschool
Het Facet
Denklab (AWBR)
15de Montessorischool Maas en Waal
sugoi hoogbegaafd
Kliq Onderwijsadvies/SWV Utrecht PO
Stichting Leren Motiveren
RK basisschool De Tweemaster
De Ontdekkingsreis
De Aquarel ( Vivente-groep)
kc in het hart van het hout
Godelindeschool
Het Facet
TalentIQ Zuid Holland
José Barendse
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Samenwerkingsverband Passend Onderwijs Zuid Limburg
Pauline Mol
Porta Mosana College
De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
het Spectrum
Dongeschool
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Christiaan Huygens Dronten (Codenz)
Koolen Coaching
SWV Utrecht PO
Bureau van Bodegom
Basisschool de Elstar
TOP Haghorst/ SWV Plein 013
Basisschool De Biënkorf
Fabriek van Verlangen
iQBegrijp
Passend Primair Onderwijs Noord-Kennemerland
Caeciliaschool
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
BS Het Palet
OBS de Triangel
HCO
Bonaventuracollege
Timpaan Onderwijs
TalentenJuf
www.21stcenturyskillsgame.nl
Talent Primair
(onbekend)
2Flourish
A Lot Of Complexity
Praktijk de Interactie
Smart Senses
gewoon Bzonder
Jolieke Smit
Basisschool School Vest
Kinderpraktijk Derkein
CHR Nassau Veluwe College
Schaepmanstichting
Feniks Talent
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
2e Daltonschool
Tweestromenschool
Constantijnschool
cbs Bargeweide
Musica EduArta
Constantijnschool
Annie ter Hoekstra-Steege
Constantijnschool
Iris van Aalst
Arnhemse Montessorischool
Pontes Pieter Zeeman
Basisschool De Fontein
Kind in balans
Kangoeroegroepen
Koningin Beatrixschool
2e Daltonschool
Marleen Koornstra
Godelindeschool
School op de Berg
SmdB Het Visnet
(onbekend)
(onbekend)
O.b.s. Ter Cleeff
Smart & Sensitive Zwolle (Coaching praktijk in wording)
Bureau Pol / Vereniging BegaadheidsProfielScholen
Van der Muelen - Vastwijkschool
PCBS De Kring
Erna Boskman
basisschool De Vendelier
Ed van de Coolwijk
Kind in beeld
Van der Borg Onderwijs
Joy4Talent
Praktijk Rood
Stichting Leerrijk
Laura Vos
BS De Groote Wielen
Renea
POM - Pedagogiek Op Maat
Nuborgh College locatie Lambert Franckens
Bonaventuracollege Mariënpoelstraat
Astrid Geeve
Stedelijk College Eindhoven
Bert Benthem
Stedelijk College Eindhoven
onderwijsstichting Arcade
Minkema College
Gerrie Cartens
Scalacollege
Roelof van Echten College
Constantijnschool
KU Leuven
J!j: Meer- en hoogbegaafdheidsbegeleiding
(onbekend)
(onbekend)
Kiki Probst
Obs de Wissel
BS De Schouw
BS De Griffel
Stichting Onderwijsgroep Amstelland
St Brevoordt
HB in Beweging
Openbaar Lyceum Zeist
Spectrum-SPCO
Marjolein Hogendoorn
Heijbergschool
de Waalse school
Barbara van Daal
VCO De Kring Plusgroep
Happy Brain Kids
De Toermalijn
Het TalentenLab
Swalm en Roer
Sonja Toet
Autismecentrum 2 PLay
School op de Berg
Rika Winter
Utrechtse Schoolvereniging
Ministerie OCW
Stichting Aves
Ineke van Riemsdijk
RKBS baardwijk
PeuterPlusgroep-Houten/ KMN Kind & Co
Zie mijn talent
Hilke Bakker
obs oog in al
Dienstencentrum Zaanprimair
Franz Mönks
(onbekend)
OPUS / Lorentz Lyceum
Mariska Rijsdijk
Sterk VO
Christelijk College Nassau Veluwe
Suzanne Bel - Dingemans
CBS Herwijnen
Op Koers Harderwijk
Christelijk Lyceum Zandvliet
Linda Gerritsen
Sterk VO
Elsa Zandee
CBS Herwijnen
Karin Flaman
PlusTeam gemeente Geldrop-Mierlo en Waalre
Juliane Schmidt
Cals College Nieuwegein
Jan-Jacob Luijendijk
Juliana van Stolbergschool
Lea Hendriks
Hooggevoelig heel gewoon
Yvonne Schonenborn
School Vest
Emese Baráth
(onbekend)
Beatrixschool
De Tovercirkel
Samen Slimmer Groeien
Drie Koningenschool
Willem-Alexanderschool
Hendrik Boogaardschool
RBS Augustinusschool
De Eigen Weg Wijzer!
Grafisch Lyceum Utrecht
Talenten.club | praktijk voor ongekend talent
Incontexto Orthopedagogen
Leonie Verheggen
Basisschool Sam Sam
Marloes Warnar
Karin Visser
Christelijk Lyceum Veenendaal
Spring Talentbegeleiding
Kangoeroegroep stichting Agora
Het ABC
Lauwers College
(onbekend)
Exentra
Wereldkidz
IHBV / De Ruimte Soest
Radboud Universiteit Nijmegen
Samenwerkingswerkingsverband de Westfriese Knoop
OBS De Lappendeken
't Hummelhûs
Basisschool Besoyen
(onbekend)
Miranda Bruil, Praktijk voor Orthopedagogiek
Stichting Agora Kangoeroegroepen
Marcella Koele
GelukkigHB
Sjoukje Dijkstra
Project 8941
Bertine den Butter
Beatrixschool
Anouk Wissink
OBS de Lappendeken
Annemarie Been
SWV-2301 VO
Nicholas Colangelo
University of Iowa
Michael Piechowski
The Institute for Educational Advancement
Elke Safont
Huis voor veerkracht
Denken om een hoekje
Sjef Drummen
Agora en Niekée
Leonie Bouwhuis
Praktijk Leonie Bouwhuis
Chantal den Ouden
De Cirkel
Vera Jansen
Oog onderwijs en jeugd
Christian Fischer
Universtiteit van Muenster
De Cirkel
Gertina, begaan met hoogbegaafdheid!
Het Groene Lint
Daltonschool de Overlaat
Anne-Karin van Kampenhout
Rudolf Steiner College
De Arentschool
Daltonschool De Overlaat
Eltika Boon
School Vest
Lisette Tobé
Basisschool Müllerpier
Basisschool Müllerpier
Nelleke Tebra
(onbekend)
Anna Livia Groeneweg
Rudolf Steinerschool
Claire Vromans
Gemeente Alphen aan den RIjn
CVPO Terschelling
Openbaar onderwijs Terschelling
Eke Heuff
OPOT
Els Hartvelt
Samenwerkingsverband Utrecht PO
Jolien Hagenvoort
SWV 23-01
montessorischool Oog in Al
Elselinde Wisman-Bellaard
OBS Oog in al
Ineke Hanemaaijer
(onbekend)
Vicky Francken
(onbekend)
(onbekend)
Mariska Konijnenburg
Karel Eykmanschool
CBS Prinses Máxima
(onbekend)
Anke Kleijwegt
Just Gifted
Annemarie Wissmann
Sanyu Onderwijs
Maeike Gorter
(onbekend)
Leer, denk en doe!
Leer, denk en doe!
Jan Ligthartschool Driecant
Willem van Stempvoort
Christelijk Lyceum Veenendaal
Christelijk Lyceum Veenendaal
Marina Dusée-Heus
Jan Ligthartschool Driecant
Janneke Clarijs
Jan Ligthart Driecant
Anita van Rees
Obs ‘t Hunnighouwersgat
Daltonbasisschool Jan Ligthart
Daltonbasisschool Jan Ligthart
Joanne Plaggenmarsch
Plantage
Katrien Bruneel
Ayudarte
Koningin Wilhelminaschool
Nicolle de Valk
Basisschool DOk12
Laurie de Willigen
OBS Waterrijk
Leuni van Doeland
RBS Augustinus
OBD Noordwest
Maroula van Steenis
Obs Het Landje
Jante van der Veen
Elan Onderwijsgroep
Bart Schoenmaker
Openbaar Lyceum Zeist
CBS Prinses Máxima
CSG De Lage Waard
Paul Maas
Helder havo vwo
Rieky van den Elsen
Basisschool St. Trudo
Samen Slimmer Groeien
Gdterweeschool
KSG De Breul
Olaf Dood
Aloysiusschool Geesteren
Lianne Kienhuis
Basisschool ‘t Iemnschelf
Charlotte van Heek
VCO de
Femke Bink
OCW
Elise Hesselink
Stichting Katholiek Onderwijs Midden Twente
Gelukkig HB
Ilja Snijders
Gelukkig HB
Gelukkig HB
Gelukkig HB
Anouk Nijkamp
't Iemnschelf
Constantijnschool
Gritty ter Steege
Leidsche Rijn College
RKBS De Ark
Janneke Verhoeven
Leidsche Rijn College
Basisschool De Leemstee
Joyce Overbeek
Scala College
Chr. College Nassau-Veluwe
Dana Arts
BS Lahrhof
Rieke Huijgen
De Spits
Silvia van der Hoeven
Silvester Bernadette
Nils Herwegen
Jacob Roelands Lyceum
Natasja Ouwendijk
CBS De Groene Hoek
D Roodhuyzen
D
Judith Bos
cbs De Groene Hoek
Astrid Wolleswinkel
OBJS De Kring
Nathalie Schotmans
De Kring
Jacqueline Suer
Objs De Kring
Openbaar Onderwijs Terschelling
Ineke Tuinman- van Vliet
Obs Prinses Margrietschool
Maartje Schaeffer
De Kring
Marjolein Schut - van Lelieveld
School Vest
Willem van der Vliet
OBS De Kring
Rachel Salome
CBS De Groene Hoek
Wendy de Kok
OBS Klavertje Vier
José Bakker
De Verrekijker
Marleen Verbunt
(onbekend)
Van der Muelen-Vastwijkschool
Kim Philips van Buren
Van der Muelen vastwijkschool
Stichting Veldvest
Karin Unkel
Karin Unkel Leerplichtzaken
Wilco Idink
Daltonschool De Overlaat
Marlies van Reenen
(onbekend)
Mischa Ehlert
Obs Klavertje vier
15e montessorischool maas en waal
(onbekend)
Kimberley Onland
(onbekend)
Emma Kuipers
(onbekend)
Choice Coaching en Counselling
(onbekend)
Majorie Elbrink
OBS D Triangel
Erna Koridon
PCBS Het Octaaf
Manon Kiemeneij Barentsen
Educonsult Zeeland
Gerda Hop
Klavertje Vier
Henk Makkinga
Christelijk College Nassau Veluwe
Katya van Zaalen
(onbekend)
De Wildemaet
CP van Leersumschool
Dr. Nassaucollege
Joyce Leferink
Basisschool De Leemstee
Joyce Boone
Op Koers
Irmgard van de Weijer
(onbekend)
Edith Vendrig
Jenaplanschool Klavertje 4
Frans-Jan Snelders
Jenaplanschool Klavertje 4
Ina Niessen
Iemnschelf
Lisette de Bree
Educonsult Zeeland
Hart voor HB
Marieke te Velthuis
Onderwijsstichting Arcade
Profi Pendi
Basisschool De Poolster
SBO De Oostvogel
Marsha Brok
Stichting Maatwerk Autisme
Gerdien van de Werken
(onbekend)
Barbara Hent
Daltonbasisschool de Horizon
Gwen van de Stouwe
OSG Singelland
Ilse Tolhuijs
gemeente Texel
Cnopiusklas Zwolle
Stichting Proo
Corina van Wijk
Stichting Proo
Marjet Voorn
De Arentschool
Ellen Hoogland
obs Gieten
Talenterwijs
Marleen Thijssen
Emmaschool
Julia de Wit
Obs Ekke de Haan
Elly Claus
Obs het Vogelnest
SPCO Groene Hart
BS de Krommen Hoek
St Lidwinaschool
Praxis für Logopädie und Arts & Change-Coaching
Irene Faber
Sports Science Institute, Carl von Ossietsky University Oldenburg
Ruth van Ringelesteijn
(onbekend)
Margot van den Akker
Sanyu Onderwijs, kleinschalig basisonderwijs voor hoogbegaafde kinderen
Gelukkig HB
Hedi Jansen
Bs Brakkenstein
Leerplein055.nl
Linda Batenburg
IHBV
Jojanneke Morsch
SLC De Wijde Wereld
Karen Dortmans
SLC De Wijde Wereld
Zijl Zijl
Arnhemse Montessorischool
Marga de Ruiter
Sint Bonifatiuscollege
Ivo Biesterbos
't Mulderke
Basisschool 't Mulderke
Antoinette Gerichhausen
Joyce Deeben
Saltoschool de Opbouw
Saltoschool de Opbouw
Robin Reusink
Robin Reusink
Fred Delhaas
Emmaschool
Ingrid Sanders
Stichting Veldvest
Basisschool De Hazesprong
Fabian Vormeer
Emmaschool
Danielle van Uden
Danielle Uden van
Kindertherapie Amstelveen
Nienke van Mourik
Brandsmaschool
Ingrid Aarts
Basisschool De Achtbaan
Jessica - Vrielink - Pauw
(onbekend)
Mirjam van den Bos
De Natuurschuur
Elianne Hermeling-Huisman
Cpov school alex
Marianne Voetee
Intenne
Heidi Vermeulen-Timmermans
OBS Rubenshof
Irene van der Kaaij - Ririhena
SPPOH
Dieuwke Rutgers
(onbekend)
Stichting OPO HvT
Guyonne Morskate-Mulder
Kiem onderwijs
Annette van Delft
CBO Zeist
Martina Brazzolotto
(onbekend)
Ilona Kuis
Ilona Kuis Begeleiding in bewustwording
Jacoba Hiemstra - van Houten
OBS Thrimwalda
Nanette van Schooten
Vierkracht
Fatima Kdioui
Feniks talent
Bernardinuscollege
M Boschloo
(onbekend)
Nienke Oostindiën
CBS Bloemenhof
Margriet Dijkstra
CBS Bloemenhof
Marjan de Boer
Chrono/ CBS Bloemenhof
Hilleen Westerhof-Spijkers
CBS Bloemenhof (stichting CHRONO)
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties