Inloggen?

Inloggen Help

Deelnemers

517 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Slim Begeleiden
Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker Talentontwikkeling Overijssel & Oost Gelderland
Katholiek Onderwijs Enschede
Meer-talent in ontwikkeling
het ABC
deDNKRS, gelukkig hoogbegaafd
Younique support in Gifted Education
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
Radboud Universiteit, PWO
Basisschool Talentrijk
Pluskids
De Begaafden Wijzer
RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
Stichting Buiten Gewoon
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Incontexto Orthopedagogen
De Jonge Uilen
PCBO Willem van Oranje
Csw van de Perre
Da Vinci Eemland Amersfoort e.o
Prismatis
Hoogvliegers Advies en Begeleiding bij Hoogbegaafdheid
CBS Het Mozaiëk
Weterings Onderwijs Op Maat
(onbekend)
J.J.Anspachschool
Paraat
Imagine You!
JansonAdvies
Ludiq Arnhem coaching en begeleiding van hoogbegaafde kinderen
(onbekend)
Samenwerkingsverband SPPOH
Verburch-hof
GoedPresteren
SlimVaardig
Slim! Educatief
MOOI Begaafd
Passend Onderwijs Almere
Samenwerkingsverband PassendWijs
Anita de Jong-Leren
Passend Onderwijs Almere
SWV PassendWIjs
Bright Kids
Comprix College
Bureau Talent
Eerste Westlandse Montessorischool Monster
XL-Talent
Stienissen Media
Talentig
Eenbes
Montessorischool Elzeneind
Gekend Talent
Godelindeschool
Visser 't Hooft Lyceum
Stichting Oosterwijs
Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
OBS de Zonnebloem
College de Heemlanden
Generaal van den Boschschool
Basisschool Los Hoes
SKPO NOVUM / SWV 30.06
KOC Diensten
(onbekend)
Praktijk Zij aan Zij
Stichting Leren Motiveren / Tijdschrift Talent
MK Talentbegeleiding/Novilo
obs pantarijn
(onbekend)
KC Het ijzeren kind
GaveMensen
Unique-Talentbegeleiding
EduSamWer / Spare-it
Begaafdheidscentrum 't Gooi
Brigit Brinkman deDNKRS - gelukkig hoogbegaafd
Excellentiebrigade PlatOO
(onbekend)
Woltring Coaching
Willibrordschool
Orthopedagogiek van waarde
GelukkigHB
Expertisecentrum Zuidoost Drenthe
Smart-Ease
Psychologenpraktijk Frumau
Level/Up okc De Lindt
OBS De Toermalijn
Optimus Onderwijs
Gewoonbijzonder, praktijk voor orthopedagogiek en psychologie
(onbekend)
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
Heijbergschool
Basisschool De Triangel
Basisschool 't Carillon
Day a Week School Amsterdam / Openluchtscholen Amsterdam Zuid
Obs Het Palet
Obs Klavertje vier
Adviesbureau hoogbegaafde kinderen
Praktijk voor Begaafdheid
Zuiderbasisschool
Stichting Leren Motiveren
Feniks Talent / Novilo
OBS De Marlijn
basisschool de Rank
Corlaer College
Leids Initiatief voor Educatie
BS Den Doelhof
OBS Piet Mondriaan
Johannes Fontanus College Barneveld
C. E. Bosch
Natuurtalent in t Veld
Insula College
OBS De Marlijn
Democratische basisschool De Vallei
PCBS Beatrixschool stichting ieder kind telt
K van de Ven
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Jolanda Oonk
Paraatscholen
de Meander
OBS Klavertje Vier / Piramide onderwijs
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
De Talentenhaven
Monique Smits
VSO de Sonnewijser
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Paus Joannes School
b.s. De Regenboog
Child of Plenty
Amsterdam HB
St. Jorisschool
CSG Het Noordik
Stichting Baasis
Basisschool De Tamboerijn
BS Neel
CSG Het Noordik
Expertisecel Begaafdheid KULeuven - Modesto
Dr. Schaepmanstichting
Griftland College
Passend Primair Onderwijs Noord-Kennemerland
Caeciliaschool
OBS Jan Harmenshof
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Studio Wishdom
HCO
Montessorischool Borger
Timpaan Onderwijs
Praktijk Psynergiek Oosterbeek
TalentenJuf
Vroegwijs
www.21stcenturyskillsgame.nl
De Tjongerwerven CPO
Talent Primair
RKBS De Waterwilg
(onbekend)
Eureka fulltime voorziening voor hb-leerlingen
SPOE
P.C. en R.K. basisschool 'De Kameleon'
A Lot Of Complexity
Talentbloeier
Praktijk de Interactie
Smart Senses
Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
Kinderpraktijk Derkein
De Drieslag
Basisschool de Borgh
de Twamêster
2e Daltonschool
Basisschool Don Bosco
Basisschool De Driemaster
Jikke Emmelkamp
OBS Ter Borch
OBS De Rietpluim
CBS De Regenboog
Stichting Prodas
Anne-Mieke Tijselink
Ster(k) in Beeld
Stichting Fluenta
Godelindeschool
basisschool De Verwondering
Bs De Beekgraaf
Orthopedagogie praktijk kapitein
Egbertusschool
Samenwerkingsverband PPO-Delflanden
2e Daltonschool
De Rank
Earth games
(onbekend)
Aloysiusschool Overveen
IKC De Abacus
(onbekend)
O.b.s. Ter Cleeff
Smart & Sensitive Zwolle (Coaching praktijk in wording)
Basisschool Los Hoes
Praediniusgymnasium
Paraatscholen
CBO Talent Development
Ed van de Coolwijk
Kind in beeld
Irene Snijders
(onbekend)
Joy4Talent
Renea
Stichting Netwerk MBO Excellent
Hildebrand van Loonschool
PPO Rotterdam / OAT HOS
Bonaventuracollege Mariënpoelstraat
Johan Aukema
CSG Liugder
Joke Smit
opo borger-odoorn
Sanne Kolkman
Dollard College Hommesplein/Stikkerlaan
Astrid Fredriksz
IQwak
PlatOO
KU Leuven
De Regenboog
School met de Bijbel Het Kompas
(onbekend)
Katholiek Onderwijs Enschede
Onderwijsgemeenschap atol
Nicole van Orsouw
Stichting Novum
Kiki Probst
www.Wiredtocreate.org
Hart voor Talent
Yvonne Beijering
OPO Borger-Odoorn
Het Talenten Atelier
St Brevoordt
Vie+ Positieve Psychologie & Coaching
Openbaar Lyceum Zeist
Joke Bremmer
De Regenboog
PdB-coaching
Sonja Toet
Autismecentrum 2 PLay
Tom Reuver
Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
Cathelijne Tesink
(onbekend)
Westerwel
OBS De Rietpluim
Johannes Calvijnschool
Franz Mönks
(onbekend)
Cathelijne Leenders
CBO Talent Development
Stichting Proo
Quadraam / Lorentz Lyceum
CSG Liudger, locatie Raai
Stichting Proo
Stichting Webb
Irene Onstenk
IKC de Abacus
Openbaar Lyceum Zeist
Lea Hendriks
Hooggevoelig heel gewoon
RSV Breda e.o.
Emese Baráth
Sanyu Onderwijs
Regina IJsselstijn
(onbekend)
obs Twickel
Christel Op 't Root
obs Twickel
het Duet
Stichting Initia
OBS Multatuli
Caroline van der Plas
Centraal Nederland
Feniks Talent
SAMOEN- authentiek begaafd
Samen Slimmer Groeien
Drie Koningenschool
(onbekend)
(onbekend)
Ichthus College Kampen
(onbekend)
KSG De Breul
Incontexto Orthopedagogen
Marloes Warnar
Maike den Blanken
Obs Klavertje Vier
OBS Aremberg
Spring Talentbegeleiding
Dieuwke van Kraaij
Samenwerkingsverband Utrecht PO
Mijke Raaijmakers
SWV Utrecht PO
Wereldkidz
Nadja Nieuwbuurt
(Sarkon) basisschool de Kameleon
Basisschool de Kameleon
De Ruimte Soest
Lina Tuinstra
CPO Tjongerwerven
De Regenboogschool (proceon)
Corlaer College
Vereniging ECHA Nederland
(onbekend)
De Gooische School
MayWay HB
't Hummelhûs
obs de Hasselbraam
(onbekend)
De Regenboog
SensitiefHB
JJ Anspachschool
Elles van Vuuren
Christelijke basisschool de Regenboogschool Kortenhoef
Martin Snijders
GelukkigHB
Maroes Albers
SWV Passend Onderwijs Zuid Kennemerland
Marcella Koele
GelukkigHB
Sandra Schelfaut
SWV Passend Onderwijs
Maria Zaal
SWV Passend Onderwijs Zuid-Kennemerland
Sjoukje Dijkstra
Project 8941
Mirjam Terpstra
Zien & Zijn Hoogbegaafd
Fred Kouw
Marjolein van Dongen-Verheul
(onbekend)
Gedragsbegeleiding Uniek
Wilma Huinink
BS Los Hoes
Hetteke Videler
Stichting INVAL! / In vuur en vlam
Logopediepraktijk Dukenburg
Nicholas Colangelo
University of Iowa
Michael Piechowski
The Institute for Educational Advancement
Elke Safont
Huis voor veerkracht
Denken om een hoekje
Sjef Drummen
Agora en Niekée
Leonie Bouwhuis
Praktijk Leonie Bouwhuis
Chantal den Ouden
De Cirkel
Denise Lemaire-Lander
Jij&iq Coaching en Onderzoek
Christian Fischer
Universtiteit van Muenster
De Cirkel
Alinda Overman
De Langenoord
Noëlle Joosen
School op de Berg
Stichting Eenbes basisonderwijs
Tree Onderwijs Idee
Annemieke Rouwendal van Leeuwen
(onbekend)
(onbekend)
Pascalle Visser-Mooij
Sanyu
Briljant Onderwijs, Parkschool
(onbekend)
Susanne Roijackers
Stichting PRODAS
Petra Verhees
Stichting Prodas
Léon Kiggen
SPOLT
Nelleke Tebra
(onbekend)
CVPO Terschelling
Rolien van Duyvenbode
Openbaar onderwijs Terschelling
Eke Heuff
OPOT
Radboud de Vos
Kardinaal De Jongschool
Hanneke v.d. Hoeven
Basisschool Müllerpier
Olga Stoffels
OBS De Regenboog
Marieke Das
Obs Oog in Al Montessori
PlatOO
Oukje van de Vossenberg
PlatOO
Marloes Dekkers
Stichting Brevoordt
Willeke Mos
Beatrixschool
(onbekend)
Ingrid Kroezen
Samenwerkingsverband Noord-Kennemerland
Wijnanda hak
Basisschool Jan Harmenshof
Teunie Rozendaal
(onbekend)
Heleen Uitterlinde
Basisschool De Wendakker
Arnoud Berkepas
Stichting Baasis
De Regenboog
Miek Leeijen
Basisschool Sint Albertus
Ank Strang
obs Brinkschool
Maeike Gorter
(onbekend)
Ingrid ten Ten Dam
Basisschool De Jonge Helden
Anita van Rees
Obs ‘t Hunnighouwersgat
(onbekend)
Monique van Steden-Mensink
Basisschool Wolderweide
Anne Schiereck
Montessorischool Leidschenveen
Katrien Bruneel
Ayudarte
Marloes Boom
PIT kinderopvang en onderwijs
Wilma van der Mark
csg Liudger
OPO Ameland
Laurie de Willigen
OBS Waterrijk
Jante van der Veen
Elan Onderwijsgroep
Ingeborg van Vliet
Elan OWG
't Labyrint - Samen Slimmer Groeien
Marieke Vandenbussche
(onbekend)
Mariken van den Berkmortel-Kuijpers
Mariken van den Berkmortel-Kuijpers
Monique Van Ostaay
O.B.S. Mozaiek
Yolande Bormans
Willibrordschool
Mark Berger
hb020
Mareike van der Keur
KSG De Breul
Liv Possen-Pijck
(onbekend)
Samen Slimmer Groeien
OBS De Kleine Dichter
(onbekend)
KBS De Meander
Carolien Pellemans
BS De Wissel
Gelukkig HB
Ilja Snijders
Gelukkig HB
Gelukkig HB
Gelukkig HB
Natasja Takács - Tielenburg
(onbekend)
Milou Wolvers
After´s Cool
Cor Penning
(onbekend)
Marion Vos- Manders
Basisschool 't Palet
Helene Beekhuizen
Leidse Rijn college
Collette Bosch
(onbekend)
Hellen van Koert
KSG De Breul
Leids Initiatief voor Educatie
Mirjam Hage-Droppers
Leidsche Rijn College
Ciska Tillema
(onbekend)
basisschool Op Weg
Marike Brandenburg
obs De Tweemaster
Mariette Dijkstra
Biqkels
OBS Brandevoort
Sandra Pieters
Primo vpr
(onbekend)
Frank Van der Werf
Frank van der Werf
Simone Paalhaar
Basisschool de Borgh
Bart van de Voort
Veldvest
Eva van Heugten- van Weert
OKC De Bundertjes
Laura Vliegenberg-Peeters
Obs 't Hout
Iris Maassen
Obs 't Hout
Juliëtte Ides-Perk
Inspectie van het Onderwijs
Gertia Klijnsma
Corlaer College
Jo-Anne Tempelman-Meter
CCNV
Basisschool de Wingerd
OBS Klavertje Vier
Yvonne Schneiders
Feniks talent
(onbekend)
Kim Kleijn
OBS Klavertje vier
Evelien Wubbels
opo Borger-Odoorn
Jan Harmenshof
Lilian Vermeirssen
(onbekend)
Loni Verweij
(onbekend)
CP van Leersumschool
Rika Grooten
OPO Borger-Odoorn
Irmgard van de Weijer
(onbekend)
Anja Schouten-Borgemeester
Schoolbegeleiding Zaanstreek Waterland
Profi Pendi
Aniek Wigger
KBS De Martinus
(onbekend)
Karen ter Veen
OPO Borger-Odoorn
Fleur Dekker
Stichting Veldvest
Irene Pijck-Kerris
(onbekend)
Tineke Versluis-de Bruin
KuniQ
Jeanet Vroom - Kasper
Samenwerkingsverband POBV
Marielle van den Berg
SWV 25-11
Mechteld Woutman
De Pinksterbloem
K.S.G. De Breul
Katya Zwarter
(onbekend)
Maria Luimstra
(onbekend)
Kindkracht 0-12
Juliette van der Meer
Juliette van der Meer
Mirjam la Roi
Stichting PROO
Moxie & Sam | HB Ouderschap in Ontwikkeling
Norma De Graaf
Praktijk voor cgt en kindertherapie Norma de Graaf
Praxis für Logopädie und Arts & Change-Coaching
Irene Faber
Sports Science Institute, Carl von Ossietsky University Oldenburg
Ruth van Ringelesteijn
(onbekend)
Gelukkig HB
Onze Lieve Vrouwlyceum Breda
Peter Denissen
Onze Lieve Vrouwelyceum
Paul van der Wouw
Onze Lieve Vrouwelyceum
Marieke Werleman
Onze Lieve Vrouwelyceum
Basisschool St. Aloysius
Marjolein Lambert
Aloysiusschool
Daisy Sanches
IHBV
Esther Backbier
IHBV
Petra Peeters
kindcentrum LEEF
Jacqueline Kruunenberg
1e Montessorischool Houten
Delta-onderwijs / Meander
Nanne Middelburg
Sterk VO
Jie Jie Pan
(onbekend)
Simone Willemse- Michiels
Ondersteuningsplatform Stromenland, platform Nijmegen
Astrid de Swart
Ondersteuningsplatform Stromenland, platform Nijmegen
Lia Oegema
Comenius College
Lieke de Gunst
OBS Klavertje Vier
Mirjam van den Bos
De Natuurschuur
Hanneke Provily
montessorischool Houten
Angenieta Kaatee- de Groot
De Triangel
Willemijn van der Sanden
In Zee met HB
Inge Zwierink
Griftland College
Martina Brazzolotto
(onbekend)
Ilona Kuis
Ilona Kuis Begeleiding in bewustwording
Erna Scholten
(onbekend)
marieke vos
KBS de Zonnewijzer
Jacqueline Boderie
(onbekend)
Nienke van Beek
Basisschool de Vallei
Praedinius gymnasium
Fenikstalent
Danielle Van der Klink
Feniks Talent
Martie de Pater
De Pateronderwijsadvies
Annet Baalbergen
PCBS De Regenboog
Femke Lagarde
(onbekend)
Kindkracht 0-12
Aukje Inberg
Ichthus Lyceum
Ada Oldenburg
Dick Brunaschool
Daan van Loon
Feniks Talent
Het Odulphus Lyceum
Mare van Hooijdonk
Basisschool de Verwondering
Stella Van der Looven
(onbekend)
Miran Van Megen
De Verwondering
Hondsrugcollege
Karst van der Velde
Hondsrugcollege
Hanny Kusters
Spirare Talent Valley
Marion Hagdorn
Revius College Doorn
Alexander Minnaert
Rijks Universiteit Groningen
Kirsten Swinkels
(onbekend)
RU Nijmegen
Rosanne Snoek
(onbekend)
Organisatie: SLO
Functie: Specialist begaafdheid, Senior Leerplanontwikkelaar po, ECHA Specialist (Hoog)begaafdheid, Projectleider Informatiepunt Onderwijs & Talentontwikkeling
Organisatie: National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Peers4Parents facilitator en trainer, Bestuurslid, WCGTC Delegate - NL
Organisatie: SLO
Functie: Specialist begaafdheid, Leerplanontwikkelaar po/vo
Organisatie: Slim Begeleiden
Functie: Ambulant begeleider, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Facilitator
Organisatie: Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker Talentontwikkeling Overijssel & Oost Gelderland
Functie: Kwartiermaker Toptalenten Overijssel & Oost-Gelderland; projectleider KWTO; zelfstandig onderwijsadviseur
Organisatie: Katholiek Onderwijs Enschede
Organisatie: Meer-talent in ontwikkeling
Functie: Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Specialist Begaafd en Speciaal
Organisatie: het ABC
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Specialist begaafdheid, Inhoudelijk coördinator project
Organisatie: deDNKRS, gelukkig hoogbegaafd
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Directeur, Coach, Beeldend Therapeut
Organisatie: Younique support in Gifted Education
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Lesmateriaal voor hoogbegaafden
Organisatie: Radboud Universiteit, PWO
Functie: Onderzoeker
Organisatie: Basisschool Talentrijk
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: Buro Mare
Functie: Psycholoog, trainer, coach-counselor
Organisatie: Pluskids
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Kindertalentenfluisteraar
Organisatie: De Begaafden Wijzer
Functie: Thema expert Hoogbegaafdheid & Excellentie, ECHA-specialist hoogbegaafdheid
Organisatie: RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
Functie: Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: A Tempo
Functie: Specialist begaafdheid, Eigenaresse A Tempo, Begeleider/coach voor leerlingen, ouders en scholen PO en VO
Organisatie: Stichting Buiten Gewoon
Functie: Senior Executive Consultant (SEC)
Organisatie: Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Organisatie: Incontexto Orthopedagogen
Functie: orthopedagoge
Organisatie: De Jonge Uilen
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: PCBO Willem van Oranje
Organisatie: Csw van de Perre
Organisatie: Da Vinci Eemland Amersfoort e.o
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Prismatis
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Uitgever
Organisatie: De23
Functie: Specialist begaafdheid, eigenaar/begeleider plusklas, coach, studiekeuzebegeleider, KernTalentenanalist
Organisatie: Hoogvliegers Advies en Begeleiding bij Hoogbegaafdheid
Organisatie: CBS Het Mozaiëk
Functie: onderwijsondersteuning, coaching
Organisatie: Weterings Onderwijs Op Maat
Functie: Docent Master SEN - Specialisatie begaafdheid
Organisatie: Kikidio Velp
Functie: Eigenaar van en Specialist Begaafdheid
Organisatie: J.J.Anspachschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Remedial Teacher, Taal, Rekenen
Organisatie: Paraat
Organisatie: Imagine You!
Functie: adviseur, begeleider. leerkracht
Organisatie: JansonAdvies
Functie: expert tbv ontwikkeling taal/spelling- en reken-inhouden - verbonden met de thema's
Organisatie: Ludiq Arnhem coaching en begeleiding van hoogbegaafde kinderen
Functie: Anders, namelijk..., Groep 6, Groep 7, Groep 8, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, coach hb kinderen en hun ouders
Organisatie: Josephschool
Organisatie: Samenwerkingsverband SPPOH
Organisatie: Verburch-hof
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, Groepsleerkracht, I.C.T.
Organisatie: GoedPresteren
Organisatie: SlimVaardig
Organisatie: Slim! Educatief
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, auteur van o.a. artikelen en boeken. Ontwikkelaar van verschillende leerroutes, waaronder de Master SEn Specialisatie van Fontys OSO en de Eénjarige Post-HBO Registeropleiding Specialist begaafdheid SE/ZOO®
Organisatie: MOOI Begaafd
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Cedin
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Passend Onderwijs Almere
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Samenwerkingsverband PassendWijs
Functie: Specialist begaafdheid, orthopedagoog
Organisatie: Anita de Jong-Leren
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: Passend Onderwijs Almere
Functie: Ambulant begeleider, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: SWV PassendWIjs
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Bright Kids
Functie: Directeur, begeleider plusklassen en opzetten plusklassen, coach/counseller, trainer leren leren, familieopstellingen
Organisatie: Comprix College
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Regiocoördinator PO Talentnetwerk
Organisatie: Bureau Talent
Functie: Eigenaar/Directeur Bureau Talent, Projectleider/Moderator De Academie
Organisatie: Eerste Westlandse Montessorischool Monster
Organisatie: XL-Talent
Functie: Specialist (hoog)begaafdheid
Organisatie: bs Neel
Organisatie: Stienissen Media
Organisatie: Talentig
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Eenbes
Organisatie: Montessorischool Elzeneind
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Intern Begeleider
Organisatie: Gekend Talent
Functie: Onderzoeker, Specialist begaafdheid, Orthopedagoog
Organisatie: Godelindeschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, specialist begaafdheid, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Visser 't Hooft Lyceum
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Bovenbouw
Organisatie: Stichting Oosterwijs
Organisatie: Sherpa
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Therapeut
Organisatie: Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
Functie: Begeleider peergroep(en)
Organisatie: OBS de Zonnebloem
Organisatie: College de Heemlanden
Functie: Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling
Organisatie: Buro Kiem
Organisatie: SLO
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Beleidsmedewerker, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Mentor
Organisatie: Generaal van den Boschschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Master Leren en Innoveren
Organisatie: Basisschool Los Hoes
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht
Organisatie: SKPO NOVUM / SWV 30.06
Organisatie: KOC Diensten
Functie: Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Praktijk Zij aan Zij
Functie: Specialist begaafdheid, junior adviseur
Organisatie: Stichting Leren Motiveren / Tijdschrift Talent
Functie: Opleider/trainer, Eigenaar, Voorzitter, Journalist
Organisatie: MK Talentbegeleiding/Novilo
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: obs pantarijn
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: KC Het ijzeren kind
Organisatie: GaveMensen
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Unique-Talentbegeleiding
Functie: Opleider/trainer
Organisatie: EduSamWer / Spare-it
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Bovenbouw, Onderbouw, Mentor, Beleidsmedewerker, Onderzoeker, Specialist begaafdheid
Organisatie: Begaafdheidscentrum 't Gooi
Functie: begeleider verrijkingsgroepen, trainer sociale vaardigheden, leren léren en faalangstreductie
Organisatie: Brigit Brinkman deDNKRS - gelukkig hoogbegaafd
Functie: Docent Montessori nascholing, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: Excellentiebrigade PlatOO
Functie: Projectleider Excellentiebrigade PlatOO
Organisatie: Woltring Coaching
Organisatie: Willibrordschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, Remedial Teacher
Organisatie: Orthopedagogiek van waarde
Organisatie: GelukkigHB
Organisatie: Expertisecentrum Zuidoost Drenthe
Functie: Orthopedagoog Generalist
Organisatie: Smart-Ease
Functie: Specialist in hoogbegaafdheid en hoogsensitiviteit/ logopedist
Organisatie: Psychologenpraktijk Frumau
Organisatie: Level/Up okc De Lindt
Organisatie: OBS De Toermalijn
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider
Organisatie: Optimus Onderwijs
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Gewoonbijzonder, praktijk voor orthopedagogiek en psychologie
Functie: Specialist begaafdheid, Registerpsycholoog NIP/Kinder & Jeugd
Organisatie: Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
Functie: Beleidsmedewerker, Onderzoeker, Opleider/trainer, hoofd Centrum voor Begaafdheidsonderzoek
Organisatie: Heijbergschool
Organisatie: Basisschool De Triangel
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Groep 7, Groep 8
Organisatie: Basisschool 't Carillon
Organisatie: Day a Week School Amsterdam / Openluchtscholen Amsterdam Zuid
Organisatie: Nadenksels
Organisatie: Meander
Organisatie: Obs Het Palet
Organisatie: Obs Klavertje vier
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: Het ABC
Functie: Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: XL-leren
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Adviesbureau hoogbegaafde kinderen
Functie: Opleider/trainer, Adviseur begaafdheid
Organisatie: ABV
Functie: Onderzoeker, Gepromoveerd op HB+ASS, Gz-Psycholoog, Klinisch Pedagoog, NIP K&J-Psycholoog Specialist
Organisatie: Praktijk voor Begaafdheid
Functie: Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Zuiderbasisschool
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht
Organisatie: SLO
Functie: Leerplanontwikkelaar
Organisatie: Stichting Leren Motiveren
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Mentor, LWOO mentor en docent, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Gedrag- en leerspecialist
Organisatie: Feniks Talent / Novilo
Functie: Ambulant begeleider, Beleidsmedewerker, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Uitgever, Directeur
Organisatie: OBS De Marlijn
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 3
Organisatie: basisschool de Rank
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Groep 2
Organisatie: Corlaer College
Organisatie: Leids Initiatief voor Educatie
Functie: Voorzitter | Leids Initiatief voor Educatie
Organisatie: primary school
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), begeleider plusklassen 3/ 4&5/6&7/8 in school van 700 leerlingen
Organisatie: SLO
Organisatie: BS Den Doelhof
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Remedial Teacher
Organisatie: OBS Piet Mondriaan
Organisatie: Johannes Fontanus College Barneveld
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Bovenbouw, Onderbouw, Mentor
Organisatie: C. E. Bosch
Organisatie: Natuurtalent in t Veld
Organisatie: Insula College
Organisatie: OBS De Marlijn
Organisatie: O2A5
Organisatie: Democratische basisschool De Vallei
Organisatie: SlimmerIQ
Organisatie: PCBS Beatrixschool stichting ieder kind telt
Organisatie: de Meander
Organisatie: OBS Klavertje Vier / Piramide onderwijs
Organisatie: Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw, Mentor
Organisatie: De Talentenhaven
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Functie: Ambulant begeleider, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, coach, trainer
Organisatie: Paus Joannes School
Organisatie: b.s. De Regenboog
Organisatie: Child of Plenty
Organisatie: Amsterdam HB
Organisatie: St. Jorisschool
Organisatie: CSG Het Noordik
Functie: Onderbouw, Bovenbouw, Mentor, Anders, namelijk...
Organisatie: Stichting Baasis
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8
Organisatie: Basisschool De Tamboerijn
Organisatie: BS Neel
Organisatie: CSG Het Noordik
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Onderbouw, Mentor, Anders, namelijk...
Organisatie: Expertisecel Begaafdheid KULeuven - Modesto
Organisatie: Dr. Schaepmanstichting
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Kindercoach
Organisatie: CBO
Functie: Orthopedagoog, Docent
Organisatie: Griftland College
Organisatie: Passend Primair Onderwijs Noord-Kennemerland
Organisatie: Caeciliaschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5
Organisatie: OBS Jan Harmenshof
Organisatie: Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Functie: Voorzitter (vrijwilligersfunctie), Bestuurslid Intervisie (vrijwilligersfunctie), Coach voor hoogbegaafde volwassenen
Organisatie: Studio Wishdom
Organisatie: HCO
Functie: Orthopedagoog, Specialist begaafdheid
Organisatie: Novilo
Functie: Management Novilo
Organisatie: Montessorischool Borger
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 6, Groep 7
Organisatie: Timpaan Onderwijs
Organisatie: Praktijk Psynergiek Oosterbeek
Functie: GZ- psycholoog en psychotherapeut
Organisatie: TalentenJuf
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Vroegwijs
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Specialist begaafdheid, Begeleider peutergroep en kwadraat junior
Organisatie: www.21stcenturyskillsgame.nl
Functie: Opleider/trainer, Eigenaar, Talenten stimulator
Organisatie: De Tjongerwerven CPO
Organisatie: Talent Primair
Functie: Intern Begeleider, Beleidsmedewerker, Cluster IB-er, Opleider/trainer, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: RKBS De Waterwilg
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 4
Organisatie: Eureka fulltime voorziening voor hb-leerlingen
Organisatie: SPOE
Organisatie: P.C. en R.K. basisschool 'De Kameleon'
Organisatie: A Lot Of Complexity
Organisatie: Talentbloeier
Functie: Specialist begaafdheid, coach voor (hoog)begaafde volwassenen en studenten
Organisatie: Praktijk de Interactie
Organisatie: Smart Senses
Functie: ECHA specialist/ psycholoog, Specialist begaafdheid
Organisatie: Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
Organisatie: Kinderpraktijk Derkein
Functie: Begeleider peergroep(en), Integratieve Kinder- en Jeugdtherapeut
Organisatie: De Drieslag
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht
Organisatie: Basisschool de Borgh
Organisatie: de Twamêster
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 1, Groep 2
Organisatie: 2e Daltonschool
Organisatie: Basisschool Don Bosco
Organisatie: Basisschool De Driemaster
Organisatie: OBS De Rietpluim
Organisatie: CBS De Regenboog
Organisatie: Stichting Prodas
Organisatie: Stichting Fluenta
Organisatie: Godelindeschool
Organisatie: basisschool De Verwondering
Organisatie: Bs De Beekgraaf
Organisatie: Orthopedagogie praktijk kapitein
Organisatie: Egbertusschool
Organisatie: Samenwerkingsverband PPO-Delflanden
Organisatie: 2e Daltonschool
Organisatie: De Rank
Organisatie: Earth games
Organisatie: Aloysiusschool Overveen
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 4
Functie: directeur
Organisatie: IKC De Abacus
Organisatie: O.b.s. Ter Cleeff
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 7
Organisatie: Smart & Sensitive Zwolle (Coaching praktijk in wording)
Organisatie: Basisschool Los Hoes
Organisatie: Praediniusgymnasium
Organisatie: Paraatscholen
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 7, Groep 8
Organisatie: CBO Talent Development
Functie: Begeleider peergroep(en), Onderzoeker, Specialist begaafdheid, Dyslexiespecialist
Organisatie: Joy4Talent
Organisatie: Renea
Organisatie: Stichting Netwerk MBO Excellent
Functie: strategisch onderwijspartner
Organisatie: PCBS De Es
Organisatie: Hildebrand van Loonschool
Organisatie: PPO Rotterdam / OAT HOS
Organisatie: Bonaventuracollege Mariënpoelstraat
Organisatie: Het Streek
Organisatie: PlatOO
Organisatie: KU Leuven
Organisatie: De Regenboog
Organisatie: School met de Bijbel Het Kompas
Organisatie: Katholiek Onderwijs Enschede
Organisatie: Onderwijsgemeenschap atol
Organisatie: Kiki Probst
Organisatie: www.Wiredtocreate.org
Organisatie: Hart voor Talent
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, ECHA specialist (hoog)begaafdheid
Organisatie: Het Talenten Atelier
Organisatie: St Brevoordt
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Vie+ Positieve Psychologie & Coaching
Organisatie: Openbaar Lyceum Zeist
Organisatie: PdB-coaching
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Coach
Organisatie: HBLinQ
Organisatie: Westerwel
Organisatie: OBS De Rietpluim
Organisatie: Johannes Calvijnschool
Organisatie: Stichting Proo
Organisatie: Quadraam / Lorentz Lyceum
Organisatie: CSG Liudger, locatie Raai
Organisatie: Stichting Proo
Organisatie: Stichting Webb
Organisatie: Openbaar Lyceum Zeist
Organisatie: RSV Breda e.o.
Organisatie: PIT
Organisatie: obs Twickel
Organisatie: het Duet
Organisatie: SWV Midden Limburg
Organisatie: Stichting Initia
Organisatie: OBS Multatuli
Organisatie: Feniks Talent
Functie: Trajectbegeleider
Organisatie: SAMOEN- authentiek begaafd
Organisatie: Samen Slimmer Groeien
Organisatie: Drie Koningenschool
Organisatie: Ichthus College Kampen
Functie: Onderbouw, Mentor
Organisatie: KSG De Breul
Organisatie: Incontexto Orthopedagogen
Organisatie: Marloes Warnar
Organisatie: OBS Aremberg
Organisatie: Spring Talentbegeleiding
Organisatie: Wereldkidz
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Basisschool de Kameleon
Organisatie: De Ruimte Soest
Organisatie: De Regenboogschool (proceon)
Organisatie: Corlaer College
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw, Mentor, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, begeleider kinderen met problematiek binnen HB
Functie: Universitair Docent / Assistant Professor
Organisatie: Vereniging ECHA Nederland
Organisatie: De Gooische School
Organisatie: MayWay HB
Functie: Begeleider peergroep(en)
Organisatie: 't Hummelhûs
Organisatie: obs de Hasselbraam
Functie: Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, GZ-psycholoog, coördinator CBO-groepsscreening
Organisatie: De Regenboog
Organisatie: o2a5
Organisatie: SensitiefHB
Organisatie: JJ Anspachschool
Organisatie: Fred Kouw
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht voltijdsbegaafdenonderwijs PRISMA groep 7
Organisatie: Pd&c
Organisatie: Gedragsbegeleiding Uniek
Organisatie: Logopediepraktijk Dukenburg
Organisatie: Denken om een hoekje
Organisatie: De Cirkel
Organisatie: Het TalentenLab
Organisatie: Stichting Eenbes basisonderwijs
Organisatie: Tree Onderwijs Idee
Organisatie: Briljant Onderwijs, Parkschool
Organisatie: Platoo
Organisatie: CVPO Terschelling
Organisatie: PlatOO
Organisatie: De Regenboog
Organisatie: OPO Ameland
Organisatie: 't Labyrint - Samen Slimmer Groeien
Organisatie: Samen Slimmer Groeien
Organisatie: OBS De Kleine Dichter
Organisatie: KBS De Meander
Organisatie: Gelukkig HB
Organisatie: Gelukkig HB
Organisatie: Gelukkig HB
Organisatie: Leids Initiatief voor Educatie
Organisatie: basisschool Op Weg
Organisatie: Ingenio
Organisatie: OBS Brandevoort
Organisatie: KC Meander
Organisatie: Basisschool de Wingerd
Organisatie: OBS Klavertje Vier
Organisatie: Jan Harmenshof
Organisatie: CP van Leersumschool
Organisatie: Profi Pendi
Organisatie: K.S.G. De Breul
Organisatie: Kindkracht 0-12
Organisatie: Moxie & Sam | HB Ouderschap in Ontwikkeling
Organisatie: Praxis für Logopädie und Arts & Change-Coaching
Organisatie: Gelukkig HB
Organisatie: Onze Lieve Vrouwlyceum Breda
Organisatie: Basisschool St. Aloysius
Organisatie: Delta-onderwijs / Meander
Organisatie: EduXtra
Organisatie: Praedinius gymnasium
Organisatie: Fenikstalent
Organisatie: Kindkracht 0-12
Organisatie: Het Odulphus Lyceum
Organisatie: Hondsrugcollege
Organisatie: RU Nijmegen