499 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Basisschool de Bienkorf
Slim Begeleiden
Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker (top) talenten regio Oost
AABBC
Talent 3XL
basisschool De driesprong
Het TalentenLab
Zuidema & Lont projectmanagement en consultancy
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
OEC Trinamiek
Beatrix College
Basisschool Talentrijk
Nieuwe Baarnsche School
Leerplein055
De WijsWijzer
De Begaafden Wijzer
CED-Groep
Stichting Buiten Gewoon
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Truus van der Wal
Csw van de Perre
Hoogbegaafd Hoorn
OnderwijsZorgTeam
bs-Kronenburgh
W. Muller
May Nellen Advies Begeleiding Coaching
CBS Het Mozaiëk
CorDeo Scholengroep
Christelijk College Groevenbeek
Paraat
Kwaliteitsregister Hoogbegaafdheid
Licht-op-Talent
WereldWijs
De Regenboog
B.s. De Ommelander
(onbekend)
De Schakel Leiderdorp
GoedPresteren
SlimVaardig
Slim! Educatief
MOOI Begaafd
VPCBO Coevorden
Competent Together
Anneke Dekkers Talentbegeleiding en advies
Anita de Jong-Leren
Passend Onderwijs Almere
Orthopedagogische studiebegeleiding Nijmegen
Slinge Berkel
Eerste Westlandse Montessorischool Monster
Geniaal Voor Jou
Bureau Joost
Talentig
Sine Limite
Gekend Talent
Openbare Basisschool Blaricum
Wilhelminaschool
Kon.Beatrixschool
2XL Excelleren in Leren
Dubbel Plus / SWV Plein 013
Stichting Leren Motiveren / Tijdschrift Talent
Feniks Talent
HB-Hulp Advies en Begeleiding
MK Talentbegeleiding/Novilo
ikc de wereldwijzer
St. Antoniusschool
bs De Vuurvlinder
KC Het ijzeren kind
Julianaschool
GaveMensen
Unique-Talentbegeleiding
Hobbitburcht
Stichting Schoolbesturen Primair Onderwijs ‘s-Hertogenbosch en LBSB
EduSamWer / Spare-it
Dr. H. Bavinckschool
BOOR/RVKO Park16Hoven
obs De Marskramer
o.j.s. De Klimboom/ EPOS
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Excellentiebrigade PlatOO
Talent Center GO
Woltring Coaching
SWV IJsselberkel
GelukkigHB
Zien in Eigenheid
Jan Ligthartschool Driecant
Smart-Ease
Scholengroep Zaan Primair, Dienstencentrum Dynamica XL
Psychologenpraktijk Frumau
Level/Up okc De Lindt
De Talentencoach
Optimus Onderwijs
Gewoonbijzonder, praktijk voor orthopedagogiek en psychologie
Bureau Onderwijs Plus
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
Skozok
IKC Floriant
Damiaanschool
KBS de Meander
Meander
OBS De Mijlpaal
Comprix College
VCO De Kring Plusgroep
Het Facet
De Hoge Raven
OBS De Marlijn
Montessorischool Passe-Partout
Leids Initiatief voor Educatie
Octopus Enschede
(onbekend)
Johannes Fontanus College Barneveld
kc in het hart van het hout
OBS Commissaris Gaarlandt
Jij&iq Coaching en Onderzoek
Daltonschool de Poolster
Schaepmanstichting
LW Beekmanschool
Natuurtalent in t Veld
RKBS De Paradijsvogel
(onbekend)
CBO Talent Development / ECHA RCSW RU Nijmegen
OBS De Marlijn
SPO Condor
Godelindeschool
Het Facet
Oukje van de Vossenberg
Obs het Klokhuis
Laura Vliegenberg-Peeters
obs 't Hout
Marion Simons
OBS De Stroom
HB-Hulp Advies en Begeleiding
TalentIQ Zuid Holland
Plusklassen Zaanprimair
José Barendse
Marloes de Jong
SPO Condor
PCBS Beatrixschool stichting ieder kind telt
K van de Ven
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Judith Dogger
CPOB/BePO
Passend Onderwijs Almere
Jolanda Oonk
Paraatscholen
Up Kindertherapie en Hoogbegaafd Hoorn
de Meander
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Samenwerkingsverband Passend Onderwijs Zuid Limburg
Pauline Mol
Porta Mosana College
De Talentenhaven
Praktijk Mariska Bosch
De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
Het Baarnschlyceum
csg Liudger
het Spectrum
Inge Does
Rkbs de paradijsvogel
Amstelveen College
Eckartcollege
Dongeschool
BC Broekhin
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
MAXklas De Wiekslag o2a5
Child of Plenty
(onbekend)
Stichting Promes, obs De Tolter
Bureau van Bodegom
Stichting Baasis
obs Panta Rhei
CSG Het Noordik
Fabriek van Verlangen
Dr. Schaepmanstichting
iQBegrijp
Adelbrecht-Windekindschool
Caeciliaschool
OBS Jan Harmenshof
Ik kies een studie die mij past
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Begaafdheid & meer
Studio Wishdom
Corderius College
Saskia Zozmann
Passend Primair Onderwijs Rotterdam
Bureau Talent
TalentenJuf
(onbekend)
Pienterplus
PPO Rotterdam
noor veijgen
Carla Boogaard
Dienstencentrum Dynamica
Gymnasium Novum
SPOE
gewoon Bzonder
Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
Jolieke Smit
Basisschool School Vest
CHR Nassau Veluwe College
Stichting Promes
De Drieslag
Feniks Talent
Ingeborg Steenwinkel
PPO Rotterdam
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
OBS Kloosterveen
Basisschool De Geldershof
Jikke Emmelkamp
OBS Ter Borch
Chemien
Support at school
Jacqueline Smith
obs Jan Harmenshof
stichting Veldvest
CBS De Regenboog
Bureau BlinQ
Egbertusschool
Samenwerkingsverband PPO-Delflanden
BS De Zonnesteen
Manifesto Hardenberg
De Rank
School op de Berg
Ben Pastoors
KBS De Meander
Jitske Zwaan
Minister Calsschool
St. Bavoschool
Praktijk Voluit
Earth games
Dienstencentrum Dynamica XL Zaanprimair
IKC De Abacus
montessorischool Oog in Al
(onbekend)
Verrijkingsklas Bussum
Saskia Klomp
Gymnasium Apeldoorn
PCBS De Kring
(onbekend)
Van der Borg Onderwijs
Carla Blank-Voorthuis
Carolus Borromeus College
Irene Snijders
(onbekend)
Irna Nieterau
basisschool de Rank
Athena Onderwijs
Joy4Talent
Stichting Leerrijk
Mirian Rutten
Oog voor Talent
Stichting Kwaliteitsregister Hoogbegaafdheid
Scope scholengroep - Kaleidoscope
Jacqueline Veth
Samenwerkingsverband Kindkracht
PCBS De Es
PPO Rotterdam
Basisschool De Oase
Johan Aukema
CSG Liugder
Chr. Scholengemeenschap Het Streek
Ds. G.H. Kerstencentrum
Koepelschool
onderwijsstichting Arcade
Obs 't Hout
Lilian van Honk
PlatOO
(onbekend)
IKC Floriant
Natuurlijk Uitdaging
Ministerie van OCW
Brigitte Bruens Studiekeuzecoach
Obs de Wissel
Talentissimo
SWV Utrecht PO
Het Baarnsch Lyceum
Stichting Onderwijsgroep Amstelland
Marja van der Heijden
IKC De Regenboog
Bureau Talent
Stichting Primo (Openbaar Primair Onderwijs Voorne-Putten Rozenburg)
St Brevoordt
(onbekend)
HB in Beweging
Openbaar Lyceum Zeist
Prinses Julianaschool
Talentica Educatie
Het Kompas
Samenwerkingsverband Kop van Noord Holland
de Waalse school
Barbara van Daal
VCO De Kring Plusgroep
(onbekend)
Happy Brain Kids
Stichting Webb
De Toermalijn
(onbekend)
Bianca Danevska
(onbekend)
Het TalentenLab
BureauCiC
Andrea Kaslander
Jozefschool
Martine Hooijer
(onbekend)
Swalm en Roer
Sonja Toet
Autismecentrum 2 PLay
Eigenzinnig Evenwicht
Jessica Kruijssen
(onbekend)
School op de Berg
Marjolein van der Plasse
Jozefschool Inzake 602587
Wil Kraan
Jozefschool
Tom Reuver
Steunpunt Passend Onderwijs Enschede
Gerla Schuurhuis-Schra
VGPO de Oosthoek, GBS de Morgenster
Corrie Messer - de Wilde
Praktijk Romerswaele
Rika Winter
Utrechtse Schoolvereniging
Jan Ligthart Driecant
De Queeste
Childpoint
Bep Knipping
Geldershof
Anouar Yujil
(onbekend)
Corrieke Buist-Veurink
(onbekend)
Ministerie OCW
St. Jozefschool
Stichting Aves
Cathelijne Tesink
(onbekend)
Ineke van Riemsdijk
RKBS baardwijk
Maaike Lof
obs de Hoge Raven
Universiteit van Amsterdam, Interfacultaire Lerarenopleidingen
Marjolein van der Meer-Sars
Yard One BV
(onbekend)
Mary van Kessel
Basisschool Pater van der Geld
OBS Anne Frank
Sjoukje Pattipeiluhu
Hart op weg
Jeannette van Nieuwkoop
Prinses Julianaschool
Trinoom
Anneke van de Ven
De Zonnesteen
Praktijk De Wegwijzer
PeuterPlusgroep-Houten/ KMN Kind & Co
Marije Ruben
MAXklas De Wiekslag O2A5
Lenny Koning
St. Antoniusschool
Marleen Bentink
St. Antoniusschool
Annelies Verhagen
St. Antoniusschool
Eveline Verbunt
St. Antoniusschool
Ingrid Singendonk
St. Antoniusschool
Hilke Bakker
obs oog in al
Rosa Lucas
OBS De Hoge Raven
OBS De Rietpluim
Carina Bruijnis
Koepelschool
Dienstencentrum Zaanprimair
OBS De Ranonkel
dienstencentrum dynamica
VO-Raad
A Pijlman
(onbekend)
Froukje van Ballegooijen
ds. Pierson College
Corderius College
Cindy Gelhard
Basisschool De Oase
Natalie De Schepper
Studio O
Esther Kappert
hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Johannes Calvijnschool
Mirjam van den Bos
De Pontonnier
Franz Mönks
(onbekend)
Erna Moore
Samenwerkingsverband Kop van Noord Holland
Cindy Posthuma
SBO Diekmaat
Sarah de Wolff
Gemeente Amsterdam
Sabine Kuhlmann
Kuhlmann go
Gymnasium Apeldoorn
Valeska Scheffer
Basisschool De Wegwijzer
Els Jansen-Vendrig
Basisschool de Wegwijzer
OPUS / Lorentz Lyceum
Gemeente Amsterdam
Regionaal Samenwerkingsverband Passend Voortgezet Onderwijs Eindhoven en Kempenland
Quadraam Lorentz Lyceum Arnhem
Julie McCreedy
Montessori Waalsdorp
Marise Langendoen
Oranje Nassau College Parkdreef
Joyce Waegemaekers
Lorentz Lyceum
Frank Koelen
OBS Jan Harmenshof
Hannie Kerkhof
OBS Jan Harmenshof
Rose Staritsky
OBS Jan Harmenshof
Manon van Valburg
OBS Jan Harmenshof
Mariëlle van Rumpt
OBS Jan Harmenshof
Else de Maaijer
OBS Jan Harmenshof
Saskia ter Horst
OBS Jan Harmenshof
Edith Veldhorst
OBS Jan Harmenshof
Sylvia van Wijk
OBS Jan Harmenshof
Jinske van Hezik
OBS Jan Harmenshof
Femke Remijnse
OBS Jan Harmenshof
Wijnanda Hak
OBS Jan Harmenshof
Hanneke van Mameren
OBS Jan Harmenshof
Nelleke van Overdam
OBS Jan Harmenshof
Roos Akkermans
OBS Jan Harmenshof
Jody Kraijo
OBS Jan Harmenshof
CBS Prins Willem-Alexander
Annie van Rees
(onbekend)
Mariska Rijsdijk
Sterk VO
Annet de Schaaf
Christelijk Gymnasium Utrecht
CSG Liudger, locatie Raai
swv sterkvo
Ninouk Voortjes
Samenwerkingsverband VO Gelderse Vallei
Annemieke Nagel
Dick Brunaschool
(onbekend)
Frans-Joseph van Riel
Stedelijk College Eindhoven
obs prinses margrietschool
Ingeborg van Vliet
OWG FIER/SWS Sint jabik
Elisabeth Wijburg
Openbaar Lyceum Zeist
Lonneke van Maasakkers
Eckartcollege
Stichting Proo
Sandra van der Bolt
BCO Onderwijsadvies
Basisschool De Driesprong
Wendelmoet Drost
Oranje Nassau College Parkdreef
Ellen Morijn
Zuider Gymnasium
Niek Wijnen
Lorentz Lyceum
Christelijk College Nassau Veluwe
Suzanne Bel - Dingemans
CBS Herwijnen
Valerie de Kovel
School met de Bijbel
Stéphanie Kleijn
OBS Het Kompas
Sabrina Sidonio da Luz
obs het Kompas
Christa Bloemert
SWV PPO Delflanden
Lorentz Lyceum
Op Koers Harderwijk
Fleur van Velzen
Dick Brunaschool
Sandra Hubers
SWV Slinge-Berkel
Christelijk Lyceum Zandvliet
Gertia Klijnsma
Corlaer College
Linda Gerritsen
Sterk VO
Elsa Zandee
CBS Herwijnen
Ellen Bentvelsen
obs De Triangel
Marian Teerink-Wienk
wowkindercoach
Karin Flaman
PlusTeam gemeente Geldrop-Mierlo en Waalre
SWV de Eem
Pieter Hermens
Lorentzlyceum
Ellen van den Broek - Wijdeven
Samenwerkingsverband De Meierij
Thea van de Meerakker
SWV VO de Meierij
Juliane Schmidt
Cals College Nieuwegein
Orthopedagogische Studiebegeleiding Nijmegen
Educatief Centrum 't Sparrenbos
Sharon Duijveman
Cals College
Brit Vereijken
OBS Jan Harmaneshof
Nick van den Hanenberg
OBS Jan Harmenshof
Irene Onstenk
IKC de Abacus
Linda Santhuizen
Op Koers
Gerrieke Blikman
Op Koers
(onbekend)
Gepko Wolters
ONC Parkdreef
Elly Kraaimaat
sbo de Stuifheuvel
Aranka Siereveld
Obs de Hobbitburcht
SWV de Eem
Mirjam Snieder
Het Schoter
Lydia van der werff
Het Vogelnest
Trudie Westen
nvt
Loek Mak
KANS-inonderwijs
Xandra Mahieu
OBS De Hasselbraam
Jan-Jacob Luijendijk
Juliana van Stolbergschool
St. Jozefschool
Tina Dalstra
Kindcentrum Ichthus
Marjo Oosterbaan
Het Baarnsch Lyceum
Denise Zweere
Kralingsche School
Picasso Lyceum
Daniel Westdijk
Picasso Lyceum
Monique van Vliet
Samenwerkingsverband Koers VO
Letty Stel
Koers VO
Marike Brandenburg
obs De Tweemaster
C. Ton
(onbekend)
Gymnasium Novum
Karl de Leeuw
IDTopiQ
Floris Visscher
Christelijk College Groevenbeek
SWV PO2203
Laura Holkers
Picasso Lyceum
Feniks Talent
Melanie van der Lecq
Stanislascollege Westplantsoen
Openbaar Lyceum Zeist
José Oosterveld
Jenaplanschool de Zegge
Do Zorg
Wendy Kotterink
Serena Levenskunst
Diane Duinker
Schoter
Lea Hendriks
Hooggevoelig heel gewoon
Lea Hendriks
Begeleiden met gevoel
Mirjam Wierbos
Hendrik Pierson College
Elske Struiksma
Buro SterKk
Yvonne Schonenborn
School Vest
Danielle Kamerman
RSV Breda
RSV Breda e.o.
Gemeente Amersfoort
De Regenboog
ds. Pierson College
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties