Inloggen?

Inloggen Help

Deelnemers

308 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
De Kring
Slim Begeleiden
Katholiek Onderwijs Enschede
Talent 3XL
JA Bijloo
talent2go4
het ABC
bernulphusschool
Younique support in Gifted Education
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
Geert Groote school
Beatrix College
Basisschool Talentrijk
Pluskids
Nieuwe Baarnsche School
PCBS De Zonnewijzer
De WijsWijzer
De Begaafden Wijzer
RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
CED-Groep
Lauwers College
Stichting Buiten Gewoon
Verrijkingsklas Bussum (Geurtsen Onderwijs Consultancy)
Cognivo
Csw van de Perre
KSU-Utrecht
Basisschool Max
Herman Faukeliusschool
SWV Plein 013
Het Baarnsch Lyceum
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
May Nellen Advies Begeleiding Coaching
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
OBS De Koekoek
Praktijk Qien, Gbs De Akker
CorDeo Scholengroep
Stichting de Linge
Paraat
Advies Diagnostiek en Begeleiding
Ludiq coaching en begeleiding van hoogbegaafde kinderen
CBS '3Sprong'
B.s. De Ommelander
Anne Frankschool
GoedPresteren
Kluinveenschool
Slim! Educatief
MOOI Begaafd
BS De Hazesprong - Leonardo
Passend Onderwijs Almere
Samenwerkingsverband PassendWijs
Probleemloos pienter
Anita de Jong-Leren
Passend Onderwijs Almere
SWV PassendWIjs
Bright Kids
Comperio College
Basisschool de Triangel
Bureau Joost
Eenbes
Godelindeschool
Basisschool De Driesprong
Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
ODBS de Eskampen
OBS de Zonnebloem
Dubbel Plus / SWV Plein 013
ECHA vereniging NL
(onbekend)
NatuurlijkBegaafd
MK Talentbegeleiding/Novilo
obs pantarijn
Comperio College
Basisischool De Ark
KC Het ijzeren kind
Basisschool de Boomgaard
Julianaschool
Unique-Talentbegeleiding
Hobbitburcht
EC 't Sparrenbos
bs de Bloemaert
o.j.s. De Klimboom/ EPOS
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Brigit Brinkman deDNKRS - gelukkig hoogbegaafd
Basisschool De Regenboog
Willibrordschool
Phoenix Oplossingen bij leren
obs de Stapsteen
GelukkigHB
Zien in Eigenheid
b.s. De Bloemaert
Basisschool 'Het Talent'
Jan Ligthartschool Driecant
Conexus
Dienstencentrum Dynamica XL
Level/Up okc De Lindt
De Talentencoach
OBS De Toermalijn
Optimus Onderwijs
Nutsschool voor bo
Bureau Onderwijs Plus
Kindcentrum Rivierenwijk
BL!NK-UIT/Schoolbegeleiding Zaanstreek-Waterland
MosaLira t.a.v. Dienstencentrum
bs Het Palet
Skozok
CED-Groep
Willem de Zwijger
KBHZ locatie Esrein
Mariaschool
TLH Onderwijsadvies
O.G. Titus Brandsma
Comperio College
Ingeniosa
HIQ Expertisecentrum Hoogbegaafdheid
PCBS De Ark
Alice Bekke & partners
Willem Alexanderschool
De Hoge Raven
Het Molenveld
OnderwijsAdvies
Feniks Talent / Novilo
Montessorischool Passe-Partout
BS Den Doelhof
OBS Piet Mondriaan
De Aquarel ( Vivente)
Hobbitburcht
Natuurtalent in t Veld
OBS de Rietpluim
Marion Simons
OBS De Stroom
PCBS Beatrixschool stichting ieder kind telt
Jolanda Oonk
Paraatscholen
Driestar-educatief
Calvijnschool
csg Liudger
Godelindeschool
J.A. Bijloo school
MAXklas De Wiekslag o2a5
(onbekend)
Bureau van Bodegom
obs Panta Rhei
Basisschool de Elstar
TOP Haghorst/ SWV Plein 013
BS Neel
CSG Het Noordik
SCPO in het Vechtdal
WillemWijs, Juliana van Stolbergschool
Het Odulphus Lyceum
Novilo Opleidingen BV
Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
BS Het Palet
Irna Nieterau
De Rank
Breinmeesters
Begaafdheid & meer
Els de Groot
de Wegwijzer
Natasja Berends
SWV Passend Onderwijs Apeldoorn PO
J.H. Donnerschool
Corderius College
3x3remedial teaching
Saskia Zozmann
Passend Primair Onderwijs Rotterdam
Startpunt Begaafd
Bureau Talent
Montessorischool Borger
Leonie Berends
basisschool De Kleine Wereld
Lidy Ahlers
Timpaan Onderwijs
HIQ Expertisecentrum Hoogbegaafdheid
Suzanne Huijsman
KBS De Vlieger
(onbekend)
Vroegwijs
St. Plechelmusschool
DevelsteinCollege
Breinmeesters
Emelwerda College
DevelsteinCollege
Schaepmanstichting
CBS de Smithoek
De Drieslag
O.G. Titus Brandsma
Basisschool de Borgh
Basisschool de Masten
OBS De Springdonk
2e Daltonschool
Vincent van Goghschool
Basisschool De Driemaster
universiteit utrecht
Basisschool De Bleek
BS Eigenwijs
MarklandCollege
basisschool De Verwondering
Kon. Wilhelminaschool
2 College Durendael
Ministerie van OCW
Feniks Talent
Gijsje Duijvelshoff
Koningin Beatrixschool
Onderwijsstichting PRO8
Kbs De Marke
BS De Zonnesteen
Jojanneke van der Boom
GBS De Triangel
Danielle Nieuwenhuijs
Cornelis vrijschool
2e Daltonschool
Miriam Fris
Cornelis Vrijschool
De Rank
Rinda Verheij
de Ambelt
(onbekend)
Ester Alferink
De Haarschool
St. Bavoschool
Linda Dubbeldam-Klandermans
J.H. Donnerschool
Earth games
Driestar Educatief
Godelindeschool
WijzeWereld
Filiosscholengroep
Van der Borg Onderwijs
Carla Blank-Voorthuis
Carolus Borromeus College
Anne van den Broek
Metameer
Mirian Rutten
Lisette van Diggelen
Kindcentrum De Wijngaard
Stichting Kwaliteitsregister Hoogbegaafdheid
Elvira Vertegaal-Berkers
Onderwijspoli
Joukje Tibbesma
Stichting Proo
Olivier van Beekum
Corderius college
Bianca Smits - Van der Walle
De Zevensprong Zwolle
corrieke Buist-Veurink
Agnita
Marga Brok
Praktijk voor Remdial Teaching Marga Brok
Truus Kalma
De Zonnewijzer
De Regenboog
(onbekend)
Larense Montessorischool
(onbekend)
S.N. Vuong
Johan friso school
Jan Ligthartschool Driecant
Bs petrus Canisius
De Rank
Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
Janneke van den Berg
Groen van Prinstererschool
Steven Pont
(onbekend)
Diane Van Dijk
BS De Schouw
José De Jong
CBS Ichthus
Mariaschool
Gea Koelewijn
De Vlucht
Talentissimo
De Masten/ KC de Meerlaer
Roeland Smith
Corderius College
OBS Brandevoort
Monique Bakker
PCB De Ark
Rianne Adriaansen
De Wegwijzer
Sylvia Kolk
CBS Anna van Buren
Suzanne Klok
CBS Molenwaard
SWV Utrecht PO
Pieter Tuytelaars
WINRS B.V.
Phyl Kessels
WINRS B.V.
evelien wubbels
opo borger odoorn
Het Baarnsch Lyceum
CBS De Waterlelie
Sandra Swinkels
OBS de Rietpluim
Peter Smit
PCB De Triangel/Plusklas
AM Dijkema
(onbekend)
Viola van Kats
Basisschool de Boomgaard
Yvonne Beijering
OPO Borger-Odoorn
Linda Krijnen-Schuiling
IKC de Regenboog
Christelijk IKC de Twijn
Stichting Onderwijsgroep Amstelland
Ton Gevers
Filiosscholengroep
Sylvia Kolk
CBS Anna van Buren
Ingrid Sanders
De Eenbes
Marja van der Heijden
IKC De Regenboog
Bureau Talent
Marthy Smid
Obs de Koekoek
Ramona Rijndertse
Bureau Talent
Tamar van Hamburg
BOOR - J.A. Bijloo
Arantxa Stuit
(onbekend)
Leona Mooldijk
Primo, Stichting voor Openbaar Primair Onderwijs Voorne-Putten Rozenburg
Rynette Leenstra-Schmaal
Lauwers College
Joke Smit
Joke Smit
Nadia-Ahayan Khan
Ministerie OCW
caroline van houten
ASVO
CBS Johan Friso
Sietske van der Worp
Koninklijke Scholengemeenschap Apeldoorn
Mette Spruit
X11
Elma van Velzen
Fioretti College Lisse
Annelies Brosch
Fioretti College Lisse
Miriam Klinker-Nip
Stedelijk Gymnasium
Petra Van Capellen
(onbekend)
St Brevoordt
Inge Berkelmans
MarklandCollege
Nicolle Berendsen
De Triangel
OBS De Hobbitburcht
Miranda Meijer begeleiding en leren
Esther Korterink
Van der Capellen, Locatie de Zeven Linden
Kbs. de Polhaar
Organisatie: SLO
Functie: Specialist begaafdheid, Senior Leerplanontwikkelaar po, ECHA Specialist (Hoog)begaafdheid, Projectleider Informatiepunt Onderwijs & Talentontwikkeling
Organisatie: NTCN
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Eigenaar, SENG Model Parent Groups (SMPG) facilitator en trainer, Bestuurslid, WCGTC Delegate - NL
Organisatie: SLO
Functie: Specialist begaafdheid, Leerplanontwikkelaar po/vo
Organisatie: De Kring
Organisatie: Slim Begeleiden
Organisatie: Katholiek Onderwijs Enschede
Organisatie: RK de Regenboog
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Remedial Teacher, oprichtster en directeur IQ oké
Organisatie: Talent 3XL
Functie: Opleider/trainer
Organisatie: JA Bijloo
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Remedial Teacher, Rekenen, Groep 4
Organisatie: talent2go4
Organisatie: het ABC
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Specialist begaafdheid, Inhoudelijk coördinator project
Organisatie: AED Leiden
Functie: Ambulant begeleider, Opleider/trainer, Beeldcoach
Organisatie: bernulphusschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 8
Organisatie: Younique support in Gifted Education
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Lesmateriaal voor hoogbegaafden
Organisatie: Geert Groote school
Organisatie: OEC
Functie: Bovenschool coördinator begaafdheid en plusklasleerkracht, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Opleider/trainer
Organisatie: Beatrix College
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Talentumdocent
Organisatie: Basisschool Talentrijk
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: Pluskids
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Asp. Kindertalentencoach
Organisatie: Nieuwe Baarnsche School
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: PCBS De Zonnewijzer
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 7
Organisatie: De WijsWijzer
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Onderscheidend in begaafdheid; werkend vanuit het hart
Organisatie: De Begaafden Wijzer
Functie: Thema expert Hoogbegaafdheid & Excellentie, ECHA-specialist hoogbegaafdheid
Organisatie: RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
Functie: Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: CED-Groep
Functie: Specialist begaafdheid, OnderwijsInformatieSpecialist
Organisatie: Lauwers College
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw, Mentor, Zorgcoördinator
Organisatie: Stichting Buiten Gewoon
Functie: Senior Executive Consultant (SEC)
Organisatie: Verrijkingsklas Bussum (Geurtsen Onderwijs Consultancy)
Functie: Specialist begaafdheid, begeleider verrijkingsklas
Organisatie: Cognivo
Functie: Begeleider peergroep(en), Specialist (hoog)begaafdheid
Organisatie: Csw van de Perre
Organisatie: KSU-Utrecht
Organisatie: Basisschool Max
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Intern Begeleider, Groep 1, Groep 2
Organisatie: Herman Faukeliusschool
Organisatie: SWV Plein 013
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Onderzoeker
Organisatie: Het Baarnsch Lyceum
Organisatie: Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Organisatie: May Nellen Advies Begeleiding Coaching
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), trainer docenten
Organisatie: Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
Functie: Onderwijsadviseur/ontwikkelaar lesmateriaal
Organisatie: Hobega
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: OBS De Koekoek
Organisatie: Praktijk Qien, Gbs De Akker
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: CorDeo Scholengroep
Organisatie: Stichting de Linge
Organisatie: Paraat
Organisatie: Advies Diagnostiek en Begeleiding
Organisatie: Ludiq coaching en begeleiding van hoogbegaafde kinderen
Functie: Groep 6, Groep 7, Groep 8, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, coach hb kinderen en hun ouders
Organisatie: CBS '3Sprong'
Organisatie: B.s. De Ommelander
Organisatie: Anne Frankschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Locatieleider
Organisatie: GoedPresteren
Organisatie: Kluinveenschool
Organisatie: Slim! Educatief
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, auteur van o.a. artikelen en boeken. Ontwikkelaar van verschillende leerroutes, waaronder de Master SEn Specialisatie van Fontys OSO en de Eénjarige Post-HBO Registeropleiding Specialist begaafdheid SE/ZOO®
Organisatie: MOOI Begaafd
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Cedin
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: BS De Hazesprong - Leonardo
Organisatie: Passend Onderwijs Almere
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Samenwerkingsverband PassendWijs
Functie: Specialist begaafdheid, orthopedagoog
Organisatie: Probleemloos pienter
Organisatie: Anita de Jong-Leren
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: Passend Onderwijs Almere
Functie: Ambulant begeleider, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: SWV PassendWIjs
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Bright Kids
Functie: Directeur, begeleider plusklassen en opzetten plusklassen, coach/counseller, trainer leren leren, familieopstellingen
Organisatie: Comperio College
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Basisschool de Triangel
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: Bureau Joost
Organisatie: Eenbes
Organisatie: Godelindeschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, specialist begaafdheid, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Basisschool De Driesprong
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
Functie: Begeleider peergroep(en)
Organisatie: ODBS de Eskampen
Organisatie: OBS de Zonnebloem
Organisatie: Dubbel Plus / SWV Plein 013
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Ambulant begeleider, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: HB in beeld
Organisatie: ECHA vereniging NL
Functie: consultant gifted education en talentontwikkeling, voorzitter ECHA NL
Organisatie: MetisMatters
Functie: eigenaar
Organisatie: NatuurlijkBegaafd
Functie: Specialist begaafdheid, eigenaar
Organisatie: MK Talentbegeleiding/Novilo
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: obs pantarijn
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Comperio College
Organisatie: Basisischool De Ark
Organisatie: KC Het ijzeren kind
Organisatie: Basisschool de Boomgaard
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Rugzakbegeleider
Organisatie: Julianaschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8
Organisatie: Unique-Talentbegeleiding
Functie: Opleider/trainer
Organisatie: Hobbitburcht
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 7, Groep 8
Organisatie: EC 't Sparrenbos
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), LB leerkracht specialist begaafdheid, Specialist begaafdheid, bestuurslid
Organisatie: bs de Bloemaert
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Specialist begaafdheid
Organisatie: o.j.s. De Klimboom/ EPOS
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist in Gifted Education (ECHA)
Organisatie: Brigit Brinkman deDNKRS - gelukkig hoogbegaafd
Functie: Docent Montessori nascholing, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: Basisschool De Regenboog
Organisatie: Willibrordschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, Remedial Teacher
Organisatie: Phoenix Oplossingen bij leren
Organisatie: obs de Stapsteen
Organisatie: GelukkigHB
Organisatie: Zien in Eigenheid
Functie: orthopedagoog / specialist hoogbegaafdheid
Organisatie: b.s. De Bloemaert
Organisatie: Basisschool 'Het Talent'
Organisatie: Jan Ligthartschool Driecant
Organisatie: Conexus
Functie: Beleidsmedewerker
Organisatie: Dienstencentrum Dynamica XL
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Schoolleider, Specialist begaafdheid
Organisatie: Level/Up okc De Lindt
Organisatie: De Talentencoach
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen
Organisatie: OBS De Toermalijn
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider
Organisatie: Optimus Onderwijs
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Nutsschool voor bo
Organisatie: Bureau Onderwijs Plus
Functie: Onderzoeker, Specialist begaafdheid
Organisatie: Kindcentrum Rivierenwijk
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Beleidsmedewerker kwaliteit en informatie
Organisatie: BL!NK-UIT/Schoolbegeleiding Zaanstreek-Waterland
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Onderzoeker, Specialist begaafdheid
Organisatie: MosaLira t.a.v. Dienstencentrum
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: bs Het Palet
Organisatie: Skozok
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: CED-Groep
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Willem de Zwijger
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 7, Bovenbouwcoördinator
Organisatie: KBHZ locatie Esrein
Organisatie: Mariaschool
Organisatie: TLH Onderwijsadvies
Functie: Schoolleiding, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: O.G. Titus Brandsma
Functie: Intern Begeleider
Organisatie: Comperio College
Organisatie: Ingeniosa
Functie: Specialist begaafdheid, Educatief auteur
Organisatie: HIQ Expertisecentrum Hoogbegaafdheid
Functie: Specialist begaafdheid, Directeur
Organisatie: SLO
Functie: Managementassistente
Organisatie: PCBS De Ark
Functie: Remedial Teacher
Organisatie: Alice Bekke & partners
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Willem Alexanderschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 8
Organisatie: De Hoge Raven
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 7, Groep 8
Organisatie: Het Molenveld
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Intern Begeleider, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: OnderwijsAdvies
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Onderwijszorgadviseur / Orthopedagoog
Organisatie: Feniks Talent / Novilo
Functie: Ambulant begeleider, Beleidsmedewerker, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Uitgever, Directeur
Organisatie: Montessorischool Passe-Partout
Organisatie: MIB Utrecht
Functie: orthopedagoog
Organisatie: BS Den Doelhof
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Remedial Teacher
Organisatie: OBS Piet Mondriaan
Organisatie: De Aquarel ( Vivente)
Organisatie: Hobbitburcht
Organisatie: Natuurtalent in t Veld
Organisatie: OBS de Rietpluim
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 6
Organisatie: PCBS Beatrixschool stichting ieder kind telt
Organisatie: Driestar-educatief
Organisatie: Calvijnschool
Organisatie: csg Liudger
Functie: Docent
Organisatie: ABC
Organisatie: Godelindeschool
Organisatie: J.A. Bijloo school
Organisatie: MAXklas De Wiekslag o2a5
Organisatie: Bureau van Bodegom
Functie: Opleider/trainer, Cognitief Psycholoog, Leerstrategieën, denkvoorkeuren, gedragsvoorkeuren, oprichter Bureau van Bodegom
Organisatie: obs Panta Rhei
Organisatie: Basisschool de Elstar
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groepsleerkracht, Gespecialiseerde leerkracht
Organisatie: TOP Haghorst/ SWV Plein 013
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, coach en adviseur
Organisatie: BS Neel
Organisatie: CSG Het Noordik
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Onderbouw, Mentor, Anders, namelijk...
Organisatie: SCPO in het Vechtdal
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 8
Organisatie: WillemWijs, Juliana van Stolbergschool
Organisatie: Het Odulphus Lyceum
Organisatie: Novilo Opleidingen BV
Functie: Officemanager
Organisatie: Stichting Kom Leren, OBS Binnenstad
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: BS Het Palet
Organisatie: Breinmeesters
Functie: Begeleider Hoogbegaafdheid volwassenen, kinderen en opvoeders
Organisatie: Begaafdheid & meer
Organisatie: J.H. Donnerschool
Organisatie: Corderius College
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Beleidsmedewerker, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw, Schoolleiding
Organisatie: 3x3remedial teaching
Functie: remedial teacher
Organisatie: Startpunt Begaafd
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Bureau Talent
Functie: Specialist begaafdheid, leerlingbegeleider & trainer
Organisatie: Montessorischool Borger
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 6, Groep 7
Organisatie: HIQ Expertisecentrum Hoogbegaafdheid
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Neuropsycholoog kind&jeugd
Organisatie: LBSB
Organisatie: Vroegwijs
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Specialist begaafdheid, Begeleider peutergroep en kwadraat junior
Organisatie: St. Plechelmusschool
Functie: Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8, Specialist begaafdheid
Organisatie: DevelsteinCollege
Organisatie: Breinmeesters
Organisatie: Emelwerda College
Functie: Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling
Organisatie: DevelsteinCollege
Organisatie: Schaepmanstichting
Organisatie: CBS de Smithoek
Organisatie: De Drieslag
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht
Organisatie: O.G. Titus Brandsma
Organisatie: Basisschool de Borgh
Organisatie: Basisschool de Masten
Organisatie: OBS De Springdonk
Organisatie: 2e Daltonschool
Organisatie: Vincent van Goghschool
Organisatie: Basisschool De Driemaster
Organisatie: universiteit utrecht
Organisatie: Basisschool De Bleek
Organisatie: BS Eigenwijs
Organisatie: MarklandCollege
Functie: Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling
Organisatie: basisschool De Verwondering
Organisatie: Kon. Wilhelminaschool
Organisatie: 2 College Durendael
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Docent, Zorgbegeleider onderbouw en bovenbouw
Organisatie: Ministerie van OCW
Organisatie: Feniks Talent
Functie: Zorgcoördinator, Zorgcoördinator, orthopedagoog generalist, Eigenaar, orthopedagoog generalist
Organisatie: Gijsje Duijvelshoff
Organisatie: Koningin Beatrixschool
Organisatie: Onderwijsstichting PRO8
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Specialist begaafdheid, Leerkracht bovenschoolse plusklassen
Organisatie: Kbs De Marke
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht
Organisatie: BS De Zonnesteen
Organisatie: 2e Daltonschool
Organisatie: De Rank
Organisatie: St. Bavoschool
Organisatie: Earth games
Organisatie: Driestar Educatief
Functie: Onderwijsadviseur
Organisatie: Godelindeschool
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 7
Organisatie: WijzeWereld
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Filiosscholengroep
Organisatie: Van der Borg Onderwijs
Organisatie: Mirian Rutten
Functie: Ambulant begeleider, Trajectbegeleider en trainer, Fysieke coach (hoog) begaafden , Fysieke trainer (hoog)begaafden, Fysieke trainer/coach
Organisatie: Stichting Kwaliteitsregister Hoogbegaafdheid
Organisatie: SOPOW
Organisatie: De Regenboog
Functie: Opleider/trainer, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Ontwikkelaar trainingen Positieve Psychologie
Organisatie: Larense Montessorischool
Functie: Opleider/trainer, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Functie: Opleider/trainer, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, coach, trainer
Organisatie: S.N. Vuong
Organisatie: Johan friso school
Organisatie: Jan Ligthartschool Driecant
Organisatie: Bs petrus Canisius
Organisatie: De Rank
Organisatie: Expertisenetwerk Eenbes Basisonderwijs
Functie: Begeleider peergroep(en)
Organisatie: MosaLira
Organisatie: Mariaschool
Organisatie: Talentissimo
Organisatie: De Masten/ KC de Meerlaer
Organisatie: OBS Brandevoort
Organisatie: SWV Utrecht PO
Organisatie: Het Baarnsch Lyceum
Organisatie: CBS De Waterlelie
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Christelijk IKC de Twijn
Organisatie: Stichting Onderwijsgroep Amstelland
Organisatie: Bureau Talent
Organisatie: CBS Johan Friso
Organisatie: St Brevoordt
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: OBS De Hobbitburcht
Organisatie: Miranda Meijer begeleiding en leren
Functie: Ambulant begeleider, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: Kbs. de Polhaar