Inloggen?

Inloggen Help

Deelnemers

455 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
BMC Implementatie
SmartThinkingBreda
Slim Begeleiden
Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker Talentontwikkeling Overijssel & Oost Gelderland
AABBC
Dr. De Visserschool
Lonneke Snijder.nl
Talent 3XL
het ABC
Het TalentenLab
(onbekend)
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
Basisschool Talentrijk
Hoog-begaafdheid.nl
Pluskids
De WijsWijzer
De Begaafden Wijzer
RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
CED-Groep
De Steenen Brug
Stichting Buiten Gewoon
Adviesbureau Hoogbegaafdheid Pluspunt
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Beren van jouw weg, directeur
Incontexto Orthopedagogen
PONTE
SimoWijzer
Da Vinci Eemland Amersfoort e.o
SWV Plein 013
SWV Waterland PO
Praktijk Liberi
BS de Zonnewijzer
Baarnsch Lyceum
Vostok & Laika
PCBO Plusprogramma
Archipel
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
CBS Het Mozaiëk
Cedin
De Tovercirkel
Voorbeeldigleren
De Biezenhof / Steunpunt HB Samenwerkingsverband Brabantse Wal
Imagine You!
Advies Diagnostiek en Begeleiding
(onbekend)
JansonAdvies
SWV de Meierij ondersteuningseenheid Vught
(onbekend)
Julianaschool
IeKu Advies
MPG coaching (en Het Nieuwe Lyceum Bilthoven)
GoedPresteren
SlimVaardig
Slim! Educatief
MOOI Begaafd
Cnopiusklas Zwolle
Julianaschool
Passend Onderwijs Almere
Competent Together
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Samenwerkingsverband PassendWijs
Probleemloos pienter
Kidscoach educatieve diensten
(onbekend)
Passend Onderwijs Almere
Brede School Kwintijn
Uitgeverij Leuker.nu
Gomarus College
Bright Kids
Bureau Talent
Basisschool de Triangel
Geniaal Voor Jou
WijsSein
Zien in de klas
Talentig
Verschil in Talent
Prins Mauritsschool
cbs De Ichthus
De Willibrord
Montessorischool Elzeneind
Anja Dröge Onderwijsadvies
praktijk voor psychosociale hulpverlening
basisschool St. Oda
Marjolein Claessen
Fontys HKE PAbo Tilburg
Wilhelminaschool
2XL Excelleren in Leren
Dubbel Plus / SWV Plein 013
Noorderbreedte
ECHA vereniging NL
De Horizon
Hoogbloeier cvba
kindcentrum Het P@rk
IKC de Tichelaar
MIKpunt; materialen- informatie- en kenniscentrum hoogbegaafdheid
Feniks Talent
HB-Hulp Advies en Begeleiding
PCB De Wegwijzer
Develhoek
OBS De Toonladder
Eerste Nederlandse Montessorischool
BSI - Radboud Universiteit Nijmegen
obs pantarijn
Julianaschool
Unique-Talentbegeleiding
Hobbitburcht
Begaafdheidscentrum 't Gooi
Griftland College
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Jan van Egmond Lyceum
Willibrordschool
(onbekend)
bs de Stokland
Stichting Prisma
Level/Up okc De Lindt
De Talentencoach
De Kring
Gewoonbijzonder, praktijk voor orthopedagogiek en psychologie
Nutsschool voor bo
Bureau Onderwijs Plus
Stichting Nije Gaast
MosaLira t.a.v. Dienstencentrum
Basisschool De Burchtgaarde
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
CED-Groep
jenaplan basisschool de Carrousel
Theresialyceum
Willem de Zwijger
obs houtrust
KBHZ locatie Esrein
Rijnlands Lyceum Oegstgeest
O.G. Titus Brandsma
Eduvier onderwijsgroep
Corlaer College
HIQ Expertisecentrum Hoogbegaafdheid
Het Facet
15de Montessorischool Maas en Waal
De Hoge Raven
(onbekend)
sugoi hoogbegaafd
Bs De Heiakker
Mirre Verdenius Talentontwikkeling
Feniks Talent / Novilo
OBS De Marlijn
Corlaer College
Intensio
Kinderen Centraal
Ester van Ballegooijen
Orionlyceum
Johannes Fontanus College Barneveld
C. E. Bosch
(onbekend)
Hobbitburcht
Natuurtalent in t Veld
RKBS De Paradijsvogel
(onbekend)
SG Huizermaat
Jan Kock
De Schouw
Marijke van der Wielen
PCBO Apeldoorn
OBS De Marlijn
wendy Haas
SPO Condor
Het Facet
Ingrid Schmitz-Geurts
bs De Zonnewijzer
Meike Ueffing
BS Talentrijk
Caroline Speekenbrink van den Broek
Samenwerkingsverband de Meierij PO Regio Vught
(onbekend)
Anneke de Cloet
PCBO Plusklas
Stedelijk Gymnasium Schiedam
De Brandaris
Femke Goossens
Jenaplanbasischool de carrousel
Platform Bèta Techniek
SPO Condor
Mary Kuijers
Basisschool de Wendakker
Emelwerda College
Passend Onderwijs Almere
Edith van de Sande
Nutsschool M.M. Boldingh
Obs Vleuterweide
Psychologische dienstverlening IJsselgroep
Hogeschool InHolland
Astrid de Groot
CBS Anna van Buren
Sylvia Kolk
CBS Anna van Buren
De Talentenhaven
Susanne Elbrink
SWV IJssel | Berkel
Hilde Tissingh
SWV IJssel | Berkel
Chantal Stienen
BS Triangel
De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
Het Baarnschlyceum
DINK Kinderpsychologie
Inge Does
Rkbs de paradijsvogel
De Poel Coaching
De Zevensprong
Thomas a Kempis, Arentheemcollege
Pcb De Zevensprong
Top-klas Dr. Schaepmanstichting
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Paus Joannes School
b.s. De Regenboog
Koolen Coaching
(onbekend)
RK Basisschool de Hoeksteen
Stichting Baasis
obs Panta Rhei
HB-trainingen
BS Neel
Expertisecel Begaafdheid KULeuven - Modesto
Dr. Schaepmanstichting
OBS Panta Rhei
Kijkwijs | Je klas in zicht
Adelbrecht-Windekindschool
Caeciliaschool
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Delta-Plus Training & Consultancy
Praktijk voor Psychosociale Hulpverlening
PCBO Meppel
CBS De Bernebrêge
Mariaschool
Breinmeesters
Natasja Berends
SWV Passend Onderwijs Apeldoorn PO
Corderius College
Bep Molenaar
Stedelijk Gymnasium Haarlem
Praktijk Psynergiek Oosterbeek
N. Arabi
(onbekend)
PONTE
IJsselgroep
Theresialyceum
St. Plechelmusschool
PPO Rotterdam
St. Alexanderschool
Femke Beerten
Breinmeesters
ECPO Het Spectrum
Fier Hoogbegaafd
EHP-Belgique
Farid Faasen
(onbekend)
A Lot Of Complexity
Noks Nauta
Noks Nauta
Vincent van Goghschool
Talentbloeier
Smart Senses
PCBO VOORST
Wetenschapsknooppunt Radboud Universiteit
(onbekend)
Schaepmanstichting
(onbekend)
Eensteen begeleiding
KBS De Langewieke
Feniks Talent
O.G. Titus Brandsma
Universiteit van Amsterdam
Basisschool de Borgh
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
OBS De Distelvlinder
(onbekend)
Vincent van Goghschool
Leren leren coach
De Sprong
Basisschool De Geldershof
Kinderfysiotherapie regio westland
Jikke Emmelkamp
OBS Ter Borch
Rob van der Heijden
OBS de Brink
Fenna Smit
Passend Onderwijs Almere
Stichting Conexus
basisschool de Wieling
Basisschool de Regenboog
Marjan Boeve
Leer-Krachtig Houten
CBS De Regenboog
Elles Steenvoort-Huijsmans
RKBS De Paradijsvogel
Chrianne Adams
basisschool leeve
Marleen Willemze
de leerstek
ZIEN in de Klas
Chemien
Corine Kreeftenberg
SBO de Korenburg
Bernard Schipaanboord
wartburgcollege
universiteit utrecht
Basisschool 't Ambacht
Corine Holtrop-Brouwers
OBS 't Schrijverke
Margreet Bank-Mekenkamp
Wartburg College
Eva van Geel
Conexus
RKBS De Paradijsvogel
Berdien van der Werf
OBS Widerode
Elles Krakers
OBS Widerode
Thea Bergsma
OBS Widerode
Mirjam Ruitenberg
cbs De Ichthus
Lieneke Lunenborg
Samenwerkingsverband Midden-Limburg
(onbekend)
Hin Fan Mok
O.B.S. Widerode
bs Hulsberg
John Kroon
Basisschool ' Kofschip
Ellen Nooren
Eduvier onderwijsgroep
De Stokland (SKPO)
OBJS De Kring NEO
basisschool de Leydraad
Constantijnschool
cbs Bargeweide
Marja van den Hoek
SWV
Power Play Education
Dagmar Vanagtmael
Kinderen Centraal
Saskia Lourens
kindcentrum het Spectrum
Manon van der Meulen
Samenwerkingsverband Waterland
Henny van der Graaf
Samenwerkingsverband Waterland
Praktijk ' Samen op Stap'
Klim-Op
Bart van de Voort
OBS de Rietpluim
Jongleren.biz
Constantijnschool
Bs Nieuweschool
Annie ter Hoekstra-Steege
Constantijnschool
Marianne van Oeffelt
RK Basisschool de Hoeksteen
Sylvia van der Laan
RK Basisschool de Hoeksteen
De Amsterdamsche School
Leonie Schoppink
(onbekend)
Nelleke Brocken
(onbekend)
Joke Bonenberg
(onbekend)
Iris van Aalst
Arnhemse Montessorischool
Michelle Faber
Gomarus College
Menno Poot
Stedelijk Gymnasium Schiedam
St. Alexanderschool
Karin Vermaat-Verploegen
Willibrordusschool
Caroline Klein Kranenbarg
obs. J. H. Isings
Inge Mestrom
BredeSchool de Achtbaan
(onbekend)
OBS de Ontdekking
(onbekend)
BS Nieuweschool
Bureau Flore
NoNonsenzz
(onbekend)
Pontes Pieter Zeeman
Valesca Kooijman
(onbekend)
habitZ onderwijsmarketing & communicatie
Gemelle Zinzen
Zinzen
Anouk Nijs
Commanderij College
Margriet Poortinga
Dr. de Visserschool
Nicole Otter
(onbekend)
(onbekend)
(onbekend)
OPPU 27
Patricia Gommans-Hol
(onbekend)
Mirjam van den Broek
Basisschool Het Vianova
Lianne Pieters
IKC de Tichelaar
De kleine wijsneus
Rehobothschool
Praktijk Kita
Minke Maas
De Hoge Raven
Joke de Vries
OBS 't Montferland
(onbekend)
Columbusschool
(onbekend)
De Leidse Aanpak
Abdelhak Ben Aissa
Gemeente Amsterdam
Columbusschool
Milou Kolkman
OBS 't Montferland
Ophélie Desmet
(onbekend)
Paulien de Vries
Paulien de Vries
Tania Gevaert
(onbekend)
Titia Kalker
(onbekend)
Karuna Kinderpraktijk
Annette van Leeuwen
SBO De Wenteltrap
Mauritsschool
Ineke Schiltkamp
Mauritsschool
Andrea Herkelman
Mauritsschool
Erik Pardoen
(onbekend)
Vera Folkerts-Philippens
(onbekend)
Merle Hooijman
J.H. Donnerschool.
Marco Visser
(onbekend)
Henrike Florijn-Gombert
ISG-Arcus
Stichting Prodas
Hannie Kerkhof
OBS Jan Harmenshof
Geertjan Woudsma
Novilo
Bjorn van Boxtel
Novilo
Jacqueline Smith
obs Jan Harmenshof
Marry Verschuur
Nutsschool Boldingh
De Schothorst
ROC Nova College
Monica Jorna
(onbekend)
Patricia Hof
(onbekend)
veldhorst consulting
Anne-Mieke Tijselink
Ster(k) in Beeld
Annette Oorthuysen
Jan van Egmond Lyceum
(onbekend)
KBS De Vlieger
Leontine Teeuw
Prins Bernhardschool
Marianne Rongen Hofmans
Wittering.nl
Katja Goorman
Katja Goorman Onderwijsadvies
Burgemeester Amersfoordtschool
Burgemeester Amersfoordtschool
jessica de vries
(onbekend)
obs panta rhei
Joke Blaauw-van der Woude
OBS Jan Thies
SIENY LITTINK BEELDCOACH
Caroline Melman
(onbekend)
Paul van Goch
(onbekend)
Henriët Marinus
CBS Het Palet
(onbekend)
(onbekend)
Helga van Engelenburg
PPO Rotterdam
Marina Zuidam
Kronenburgh
(onbekend)
MarklandCollege
Jelly Wester-Veenstra
obs De Flint
Hoogvliegers in Beeld
Oudervereniging Pharos
Henry Pierik
Pieter Zandt sg
Gert Bakker
s.g. Pieter Zandt
Aernout de Beaufort Wijnholds
(onbekend)
Ilse DHondt
Wetenschapsknooppunt Leiden
CBS De Regenboog
Inge Berg-Andersen
(onbekend)
Tessa Klomp Bueters
(onbekend)
(onbekend)
(onbekend)
Annemiek Prinsen
PCBO De Wonderboom
Organisatie: SLO
Functie: Specialist begaafdheid, Senior Leerplanontwikkelaar po, ECHA Specialist (Hoog)begaafdheid, Projectleider Informatiepunt Onderwijs & Talentontwikkeling
Organisatie: National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Peers4Parents facilitator en trainer, Bestuurslid, WCGTC Delegate - NL
Organisatie: SLO
Functie: Specialist begaafdheid, Leerplanontwikkelaar po/vo
Organisatie: BMC Implementatie
Functie: Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Interim professional
Organisatie: SmartThinkingBreda
Functie: Eigenaar / Coach
Organisatie: Slim Begeleiden
Functie: Ambulant begeleider, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Facilitator
Organisatie: Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker Talentontwikkeling Overijssel & Oost Gelderland
Functie: Kwartiermaker Toptalenten Overijssel & Oost-Gelderland; projectleider KWTO; zelfstandig onderwijsadviseur
Organisatie: AABBC
Functie: Specialist begaafdheid, Adviseur, Begeleider, Coach
Organisatie: Dr. De Visserschool
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Groep 1, Groep 2, Specialist begaafdheid
Organisatie: Lonneke Snijder.nl
Functie: Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Specialist (hoog)begaafdheid
Organisatie: Talent 3XL
Functie: Opleider/trainer
Organisatie: het ABC
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Specialist begaafdheid, Inhoudelijk coördinator project
Organisatie: Het TalentenLab
Organisatie: AED Leiden
Organisatie: Lesmateriaal voor hoogbegaafden
Organisatie: OEC
Functie: Bovenschool coördinator begaafdheid en plusklasleerkracht, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Opleider/trainer
Organisatie: Basisschool Talentrijk
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: Buro Mare
Functie: Psycholoog, trainer, coach-counselor
Organisatie: Hoog-begaafdheid.nl
Functie: ECHA Specialist in Gifted Education
Organisatie: Pluskids
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Kindertalentenfluisteraar
Organisatie: De WijsWijzer
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Onderscheidend in begaafdheid; werkend vanuit het hart
Organisatie: De Begaafden Wijzer
Functie: Thema expert Hoogbegaafdheid & Excellentie, ECHA-specialist hoogbegaafdheid
Organisatie: RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
Functie: Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: CED-Groep
Functie: Specialist begaafdheid, OnderwijsInformatieSpecialist
Organisatie: De Steenen Brug
Organisatie: Stichting Buiten Gewoon
Functie: Senior Executive Consultant (SEC)
Organisatie: Adviesbureau Hoogbegaafdheid Pluspunt
Functie: Onderzoeker, Specialist begaafdheid, Orthopedagoog
Organisatie: Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Organisatie: Beren van jouw weg, directeur
Functie: Ambulant begeleider, Begeleider peergroep(en), Onderzoeker, Specialist begaafdheid, ECHA specialist in gifted education, SENG Model Parent Group facilitator
Organisatie: Incontexto Orthopedagogen
Functie: orthopedagoge
Organisatie: PONTE
Functie: Begeleider peergroep(en), Onderzoeker, Opleider/trainer, psycholoog
Organisatie: 2Wicked
Functie: Docent, Mentor, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, onderwijsontwikkelaar, auteur, onderwijsontwikkelaar
Organisatie: SimoWijzer
Functie: Ambulant begeleider
Organisatie: Da Vinci Eemland Amersfoort e.o
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: SWV Plein 013
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Onderzoeker
Organisatie: SWV Waterland PO
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Specialist Begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Praktijk Liberi
Functie: ECHA specialist (hoog)begaafdheid
Organisatie: BS de Zonnewijzer
Organisatie: Baarnsch Lyceum
Organisatie: Vostok & Laika
Functie: Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, docent Spaans
Organisatie: De23
Functie: Specialist begaafdheid, eigenaar/begeleider plusklas, coach, studiekeuzebegeleider, KernTalentenanalist
Organisatie: PCBO Plusprogramma
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Specialist begaafdheid
Organisatie: Archipel
Organisatie: Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
Functie: Onderwijsadviseur/ontwikkelaar lesmateriaal
Organisatie: CBS Het Mozaiëk
Functie: onderwijsondersteuning, coaching
Organisatie: Cedin
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Auteur, opleider
Organisatie: De Tovercirkel
Functie: Schoolleider, Specialist begaafdheid, Bestuurslid BPS
Organisatie: Hobega
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Voorbeeldigleren
Functie: Organisator Hoogbegaafden Cafe Haarlem , Trainer en huiswerkcoach
Organisatie: De Biezenhof / Steunpunt HB Samenwerkingsverband Brabantse Wal
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, Ambulant begeleider, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Imagine You!
Functie: adviseur, begeleider. leerkracht
Organisatie: Advies Diagnostiek en Begeleiding
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: JansonAdvies
Functie: expert tbv ontwikkeling taal/spelling- en reken-inhouden - verbonden met de thema's
Organisatie: Josephschool
Organisatie: SWV de Meierij ondersteuningseenheid Vught
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Gespecialiseerde leerkracht, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Talentgedreven coach, specialist begaafdehid, specialist begaafd&speciaal
Organisatie: Julianaschool
Organisatie: IeKu Advies
Functie: ECHA Specialist in Gifted Education
Organisatie: MPG coaching (en Het Nieuwe Lyceum Bilthoven)
Functie: Docent, docent Grieks en Latijn, onder- en bovenbouw
Organisatie: GoedPresteren
Organisatie: SlimVaardig
Organisatie: Slim! Educatief
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, auteur van o.a. artikelen en boeken. Ontwikkelaar van verschillende leerroutes, waaronder de Master SEn Specialisatie van Fontys OSO en de Eénjarige Post-HBO Registeropleiding Specialist begaafdheid SE/ZOO®
Organisatie: MOOI Begaafd
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Organisatie: GBO2
Functie: Onderwijskundige, Orthopedagoog en Specialist Gifted Education (ECHA)
Organisatie: Cnopiusklas Zwolle
Functie: Docent, Coordinator Cnopiusplusklassen, Begeleider van hoogbegaafde leerlingen
Organisatie: Julianaschool
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 3
Organisatie: Passend Onderwijs Almere
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Competent Together
Functie: Onderzoeker, Specialist begaafdheid, Orthopedagoog/kindercoach
Organisatie: Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, voorzitter Begaafdheidsprofielscholen / eigenaar onderwijsbureau
Organisatie: Samenwerkingsverband PassendWijs
Functie: Specialist begaafdheid, orthopedagoog
Organisatie: Probleemloos pienter
Organisatie: Kidscoach educatieve diensten
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Remediaal specialist (VU Amsterdam), Educatief auteur
Organisatie: Passend Onderwijs Almere
Functie: Ambulant begeleider, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Brede School Kwintijn
Organisatie: Uitgeverij Leuker.nu
Organisatie: Gomarus College
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw, Mentor
Organisatie: Bright Kids
Functie: Directeur, begeleider plusklassen en opzetten plusklassen, coach/counseller, trainer leren leren, familieopstellingen
Organisatie: Bureau Talent
Functie: Eigenaar/Directeur Bureau Talent, Projectleider/Moderator De Academie
Organisatie: LPS
Organisatie: Basisschool de Triangel
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: Geniaal Voor Jou
Functie: Zelfstandig coach en leerkracht van hoogbegaafde kinderen en jongeren. RET training.
Organisatie: WijsSein
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Zien in de klas
Organisatie: Talentig
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, coach/ studiebegeleider
Organisatie: Verschil in Talent
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Orthopedagoog,
Organisatie: Prins Mauritsschool
Organisatie: cbs De Ichthus
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider
Organisatie: De Willibrord
Organisatie: Montessorischool Elzeneind
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Intern Begeleider
Organisatie: Anja Dröge Onderwijsadvies
Organisatie: praktijk voor psychosociale hulpverlening
Functie: Gz-psycholoog
Organisatie: basisschool St. Oda
Organisatie: Sherpa
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Therapeut
Organisatie: Marjolein Claessen
Organisatie: Fontys HKE PAbo Tilburg
Organisatie: Wilhelminaschool
Organisatie: 2XL Excelleren in Leren
Functie: Opleider/trainer, ECHA specialist hoogbegaafdeheid, Specialist begrijpend lezen, Trainer Snel leren = Leuk leren, Onderwijsadvies en Begeleiding
Organisatie: Dubbel Plus / SWV Plein 013
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Ambulant begeleider, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: HB in beeld
Organisatie: Noorderbreedte
Organisatie: ECHA vereniging NL
Functie: consultant gifted education en talentontwikkeling,
Organisatie: De Horizon
Organisatie: Hoogbloeier cvba
Organisatie: kindcentrum Het P@rk
Organisatie: IKC de Tichelaar
Functie: specialist hoogbegaafdheid, leerkracht van het Leerlab
Organisatie: MIKpunt; materialen- informatie- en kenniscentrum hoogbegaafdheid
Organisatie: Feniks Talent
Functie: Ambulant begeleider
Organisatie: HB-Hulp Advies en Begeleiding
Functie: Ambulant begeleider
Organisatie: PCB De Wegwijzer
Functie: Intern Begeleider
Organisatie: Develhoek
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Gespecialiseerde leerkracht, Leer- en gedragsproblemen, Groep 7
Organisatie: OBS De Toonladder
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 4, Specialist begaafdheid
Organisatie: Support2learn
Functie: Specialist begaafdheid, eigenaresse
Organisatie: Eerste Nederlandse Montessorischool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: BSI - Radboud Universiteit Nijmegen
Functie: Onderzoeker
Organisatie: obs pantarijn
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Julianaschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8
Organisatie: Unique-Talentbegeleiding
Functie: Opleider/trainer
Organisatie: Hobbitburcht
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 7, Groep 8
Organisatie: PONTE
Organisatie: Begaafdheidscentrum 't Gooi
Functie: begeleider verrijkingsgroepen, trainer sociale vaardigheden, leren léren en faalangstreductie
Organisatie: Griftland College
Organisatie: Helios
Functie: Specialist begaafdheid, mede-eigenaar
Organisatie: Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist in Gifted Education (ECHA)
Organisatie: Jan van Egmond Lyceum
Functie: Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Docent, Vwo, Onderbouw, Bovenbouw
Organisatie: Willibrordschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Intern Begeleider, Remedial Teacher
Organisatie: bs de Stokland
Organisatie: Stichting Prisma
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Intern Begeleider
Organisatie: Level/Up okc De Lindt
Organisatie: De Talentencoach
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen
Organisatie: De Kring
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Groep 2, Groep 3
Organisatie: Gewoonbijzonder, praktijk voor orthopedagogiek en psychologie
Functie: Specialist begaafdheid, Registerpsycholoog NIP/Kinder & Jeugd
Organisatie: Nutsschool voor bo
Organisatie: Bureau Onderwijs Plus
Functie: Onderzoeker, Specialist begaafdheid
Organisatie: Stichting Nije Gaast
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: MosaLira t.a.v. Dienstencentrum
Functie: Ambulant begeleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: Basisschool De Burchtgaarde
Organisatie: Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
Functie: Beleidsmedewerker, Onderzoeker, Opleider/trainer, hoofd Centrum voor Begaafdheidsonderzoek
Organisatie: Nadenksels
Organisatie: CED-Groep
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: jenaplan basisschool de Carrousel
Organisatie: Theresialyceum
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Bovenbouw, Schoolleiding
Organisatie: Willem de Zwijger
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 7, Bovenbouwcoördinator
Organisatie: obs houtrust
Organisatie: KBHZ locatie Esrein
Organisatie: Rijnlands Lyceum Oegstgeest
Functie: Schoolleiding, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: O.G. Titus Brandsma
Functie: Intern Begeleider
Organisatie: Het ABC
Functie: Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen
Organisatie: Eduvier onderwijsgroep
Organisatie: ABV
Functie: Onderzoeker, Gepromoveerd op HB+ASS, Gz-Psycholoog, Klinisch Pedagoog, NIP K&J-Psycholoog Specialist
Organisatie: Corlaer College
Organisatie: HIQ Expertisecentrum Hoogbegaafdheid
Functie: Specialist begaafdheid, Directeur
Organisatie: Het Facet
Organisatie: 15de Montessorischool Maas en Waal
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 3, Groep 4, Groep 5
Organisatie: De Hoge Raven
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 7, Groep 8
Organisatie: sugoi hoogbegaafd
Organisatie: Bs De Heiakker
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid
Organisatie: Mirre Verdenius Talentontwikkeling
Organisatie: Feniks Talent / Novilo
Functie: Ambulant begeleider, Beleidsmedewerker, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Trajectbegeleider bij implementatieprocessen op scholen, Uitgever, Directeur
Organisatie: OBS De Marlijn
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 3
Organisatie: Corlaer College
Organisatie: Sarkon
Organisatie: MIB Utrecht
Functie: orthopedagoog
Organisatie: Intensio
Organisatie: Kinderen Centraal
Organisatie: Ester van Ballegooijen
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Onderbouw, Mentor
Organisatie: Orionlyceum
Organisatie: Johannes Fontanus College Barneveld
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Bovenbouw, Onderbouw, Mentor
Organisatie: C. E. Bosch
Organisatie: Hobbitburcht
Organisatie: Natuurtalent in t Veld
Organisatie: RKBS De Paradijsvogel
Organisatie: SG Huizermaat
Functie: Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw, Mentor
Organisatie: OBS De Marlijn
Organisatie: Het Facet
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Functie: Intern Begeleider
Organisatie: Stedelijk Gymnasium Schiedam
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Zorgcoördinator
Organisatie: De Brandaris
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Platform Bèta Techniek
Functie: Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling, Beleidsmedewerker, Opleider/trainer, Uitgever, Kwartierkmaker Toptalenten Regio Utrecht West-Gelderland
Organisatie: SPO Condor
Organisatie: st. joris
Organisatie: Emelwerda College
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Decaan, Bovenbouw, Onderbouw
Organisatie: Passend Onderwijs Almere
Organisatie: Obs Vleuterweide
Organisatie: Psychologische dienstverlening IJsselgroep
Organisatie: Hogeschool InHolland
Functie: Docent Communicatie
Organisatie: BliQ op Begaafdheid
Organisatie: De Talentenhaven
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
Functie: Orthopedagoog
Organisatie: Het Baarnschlyceum
Organisatie: DINK Kinderpsychologie
Functie: Kinder- en jeugdpsycholoog NIP
Organisatie: De Poel Coaching
Organisatie: De Zevensprong
Organisatie: Thomas a Kempis, Arentheemcollege
Organisatie: Pcb De Zevensprong
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht
Organisatie: ABC
Organisatie: Top-klas Dr. Schaepmanstichting
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep)
Organisatie: Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Functie: Ambulant begeleider, Begeleider peergroep(en), Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, coach, trainer
Organisatie: Paus Joannes School
Organisatie: b.s. De Regenboog
Organisatie: Koolen Coaching
Organisatie: RK Basisschool de Hoeksteen
Organisatie: Stichting Baasis
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8
Organisatie: obs Panta Rhei
Organisatie: HB-trainingen
Organisatie: BS Neel
Organisatie: Expertisecel Begaafdheid KULeuven - Modesto
Organisatie: Dr. Schaepmanstichting
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Begeleider peergroep(en), Specialist begaafdheid, Kindercoach
Organisatie: OBS Panta Rhei
Organisatie: Kijkwijs | Je klas in zicht
Functie: Specialist leren & Onderwijscoach, plusklasleerkracht
Organisatie: Adelbrecht-Windekindschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groepsleerkracht
Organisatie: Caeciliaschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5
Organisatie: Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Functie: Voorzitter (vrijwilligersfunctie), Bestuurslid Intervisie (vrijwilligersfunctie), Coach voor hoogbegaafde volwassenen
Organisatie: Delta-Plus Training & Consultancy
Functie: Beleidsmedewerker, Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, adviseur
Organisatie: Sarkon
Organisatie: Praktijk voor Psychosociale Hulpverlening
Organisatie: Condor
Organisatie: PCBO Meppel
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Leer- en gedragsproblemen, Groep 6, Groep 7
Organisatie: CBS De Bernebrêge
Functie: Intern Begeleider, Locatieleider, Coördinator begaafdheid / talentontwikkeling
Organisatie: Mariaschool
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 7
Organisatie: Breinmeesters
Functie: Begeleider Hoogbegaafdheid volwassenen, kinderen en opvoeders
Organisatie: Corderius College
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Beleidsmedewerker, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw, Schoolleiding
Organisatie: Praktijk Psynergiek Oosterbeek
Organisatie: N. Arabi
Organisatie: LBSB
Functie: Innovatieleider Brain Blocks, leerkacht HB groep + lid Expertiseteam HB
Organisatie: PONTE
Organisatie: IJsselgroep
Organisatie: Theresialyceum
Functie: Begeleider (hoog)begaafde leerlingen, Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling, Onderbouw, Bovenbouw
Organisatie: St. Plechelmusschool
Functie: Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8, Specialist begaafdheid
Organisatie: PPO Rotterdam
Organisatie: St. Alexanderschool
Organisatie: Femke Beerten
Organisatie: Adveku
Organisatie: Breinmeesters
Organisatie: ECPO Het Spectrum
Organisatie: Fier Hoogbegaafd
Functie: Onderzoeker, Opleider/trainer, Specialist begaafdheid, Eigenaar
Organisatie: EHP-Belgique
Organisatie: A Lot Of Complexity
Organisatie: Vincent van Goghschool
Organisatie: Talentbloeier
Functie: Specialist begaafdheid, coach voor (hoog)begaafde volwassenen en studenten
Organisatie: Smart Senses
Functie: ECHA specialist/ psycholoog, Specialist begaafdheid
Organisatie: PCBO VOORST
Organisatie: Wetenschapsknooppunt Radboud Universiteit
Organisatie: Schaepmanstichting
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 8
Organisatie: Eensteen begeleiding
Organisatie: Ponte
Functie: Leerkracht Plusklas
Organisatie: KBS De Langewieke
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht, Gedragsspecialist
Organisatie: Feniks Talent
Functie: Directeur
Organisatie: O.G. Titus Brandsma
Organisatie: Universiteit van Amsterdam
Functie: universitair docent
Organisatie: Basisschool de Borgh
Organisatie: Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Functie: Orthopedagoog, Onderzoeker, Orthopedagoog: begaafdheidsonderzoek, Dyslexiebehandelaar, SMPG facilitator
Organisatie: OBS De Distelvlinder
Functie: Ambulant begeleider, Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groep 4, Lid MHB-groep BePO
Functie: Orthopedagoog
Organisatie: Vincent van Goghschool
Organisatie: Leren leren coach
Organisatie: De Sprong
Organisatie: Basisschool De Geldershof
Functie: Begeleider peergroep (plusklas/verrijkingsgroep), Groepsleerkracht
Organisatie: Kinderfysiotherapie regio westland
Organisatie: Julianaschool
Organisatie: Stichting Conexus
Organisatie: basisschool de Wieling
Organisatie: Basisschool de Regenboog
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling
Organisatie: CBS De Regenboog
Organisatie: OPGO
Organisatie: ZIEN in de Klas
Organisatie: Chemien
Functie: Specialist begaafdheid, Docent scheikunde en wiskunde
Organisatie: universiteit utrecht
Organisatie: Basisschool 't Ambacht
Organisatie: Sarkon
Organisatie: RKBS De Paradijsvogel
Functie: Opleider/trainer
Organisatie: bs Hulsberg
Organisatie: 't Kofschip
Organisatie: De Stokland (SKPO)
Organisatie: OBJS De Kring NEO
Functie: Gespecialiseerde leerkracht, Leerkacht Neo-groep Hoogbegaafde kinderen
Organisatie: basisschool de Leydraad
Organisatie: Constantijnschool
Organisatie: cbs Bargeweide
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Groep 5
Organisatie: Power Play Education
Organisatie: 1968
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: Spectrum
Organisatie: Praktijk ' Samen op Stap'
Organisatie: Klim-Op
Organisatie: Jongleren.biz
Organisatie: Constantijnschool
Organisatie: Bs Nieuweschool
Functie: teamleider
Organisatie: De Amsterdamsche School
Organisatie: St. Alexanderschool
Functie: Anders, namelijk..., Honours Student
Organisatie: OBS de Ontdekking
Organisatie: BS Nieuweschool
Functie: Groep 5
Organisatie: Bureau Flore
Functie: Specialist begaafdheid
Organisatie: NoNonsenzz
Functie: Opleider/trainer, Specialist begaafdheid
Functie: Groep 5, Bovenbouwspecialist begaafdheid
Organisatie: Pontes Pieter Zeeman
Functie: Onderbouw, Bovenbouw, Mentor
Organisatie: habitZ onderwijsmarketing & communicatie
Organisatie: OPPU 27
Functie: gezondheidszorgpsycholoog
Organisatie: De kleine wijsneus
Organisatie: Rehobothschool
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Werkgroep beleidsplan hoogbegaafdheid
Organisatie: Novilo
Functie: communicatie
Organisatie: Praktijk Kita
Organisatie: Columbusschool
Organisatie: De Leidse Aanpak
Organisatie: Columbusschool
Organisatie: Karuna Kinderpraktijk
Functie: psycholoog
Organisatie: Mauritsschool
Organisatie: Stichting Prodas
Organisatie: De Schothorst
Organisatie: ROC Nova College
Organisatie: veldhorst consulting
Organisatie: KBS De Vlieger
Organisatie: Burgemeester Amersfoordtschool
Organisatie: Burgemeester Amersfoordtschool
Organisatie: obs panta rhei
Organisatie: SIENY LITTINK BEELDCOACH
Organisatie: MarklandCollege
Functie: Coördinator begaafdheid/ talentontwikkeling
Organisatie: Hoogvliegers in Beeld
Organisatie: Oudervereniging Pharos
Organisatie: CBS De Regenboog
Functie: Coördinator begaafdheid/talentontwikkeling, Intern Begeleider
Organisatie: Novilo
Functie: Opleider/trainer