455 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
National Talent Centre of the Netherlands (NTCN)
BMC Implementatie
SmartThinkingBreda
Slim Begeleiden
Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker Talentontwikkeling Overijssel & Oost Gelderland
AABBC
Dr. De Visserschool
Lonneke Snijder.nl
Talent 3XL
het ABC
Het TalentenLab
(onbekend)
Lesmateriaal voor hoogbegaafden
Basisschool Talentrijk
Hoog-begaafdheid.nl
Pluskids
De WijsWijzer
De Begaafden Wijzer
RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
CED-Groep
De Steenen Brug
Stichting Buiten Gewoon
Adviesbureau Hoogbegaafdheid Pluspunt
Leonieke Boogaard Advies, Begeleiding en Coaching
Beren van jouw weg, directeur
Incontexto Orthopedagogen
PONTE
SimoWijzer
Da Vinci Eemland Amersfoort e.o
SWV Plein 013
SWV Waterland PO
Praktijk Liberi
BS de Zonnewijzer
Baarnsch Lyceum
Vostok & Laika
PCBO Plusprogramma
Archipel
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
CBS Het Mozaiëk
Cedin
De Tovercirkel
Voorbeeldigleren
De Biezenhof / Steunpunt HB Samenwerkingsverband Brabantse Wal
Imagine You!
Advies Diagnostiek en Begeleiding
(onbekend)
JansonAdvies
SWV de Meierij ondersteuningseenheid Vught
(onbekend)
Julianaschool
IeKu Advies
MPG coaching (en Het Nieuwe Lyceum Bilthoven)
GoedPresteren
SlimVaardig
Slim! Educatief
MOOI Begaafd
Cnopiusklas Zwolle
Julianaschool
Passend Onderwijs Almere
Competent Together
Vereniging Begaafdheidsprofielscholen
Samenwerkingsverband PassendWijs
Probleemloos pienter
Kidscoach educatieve diensten
(onbekend)
Passend Onderwijs Almere
Brede School Kwintijn
Uitgeverij Leuker.nu
Gomarus College
Bright Kids
Bureau Talent
Basisschool de Triangel
Geniaal Voor Jou
WijsSein
Zien in de klas
Talentig
Verschil in Talent
Prins Mauritsschool
cbs De Ichthus
De Willibrord
Montessorischool Elzeneind
Anja Dröge Onderwijsadvies
praktijk voor psychosociale hulpverlening
basisschool St. Oda
Marjolein Claessen
Fontys HKE PAbo Tilburg
Wilhelminaschool
2XL Excelleren in Leren
Dubbel Plus / SWV Plein 013
Noorderbreedte
ECHA vereniging NL
De Horizon
Hoogbloeier cvba
kindcentrum Het P@rk
IKC de Tichelaar
MIKpunt; materialen- informatie- en kenniscentrum hoogbegaafdheid
Feniks Talent
HB-Hulp Advies en Begeleiding
PCB De Wegwijzer
Develhoek
OBS De Toonladder
Eerste Nederlandse Montessorischool
BSI - Radboud Universiteit Nijmegen
obs pantarijn
Julianaschool
Unique-Talentbegeleiding
Hobbitburcht
Begaafdheidscentrum 't Gooi
Griftland College
Quercus, bureau voor talentontwikkeling
Jan van Egmond Lyceum
Willibrordschool
(onbekend)
bs de Stokland
Stichting Prisma
Level/Up okc De Lindt
De Talentencoach
De Kring
Gewoonbijzonder, praktijk voor orthopedagogiek en psychologie
Nutsschool voor bo
Bureau Onderwijs Plus
Stichting Nije Gaast
MosaLira t.a.v. Dienstencentrum
Basisschool De Burchtgaarde
Radboud Centrum voor Begaafdheidsonderzoek / Radboud Universiteit
CED-Groep
jenaplan basisschool de Carrousel
Theresialyceum
Willem de Zwijger
obs houtrust
KBHZ locatie Esrein
Rijnlands Lyceum Oegstgeest
O.G. Titus Brandsma
Eduvier onderwijsgroep
Corlaer College
HIQ Expertisecentrum Hoogbegaafdheid
Het Facet
15de Montessorischool Maas en Waal
De Hoge Raven
(onbekend)
sugoi hoogbegaafd
Bs De Heiakker
Mirre Verdenius Talentontwikkeling
Feniks Talent / Novilo
OBS De Marlijn
Corlaer College
Intensio
Kinderen Centraal
Ester van Ballegooijen
Orionlyceum
Johannes Fontanus College Barneveld
C. E. Bosch
(onbekend)
Hobbitburcht
Natuurtalent in t Veld
RKBS De Paradijsvogel
(onbekend)
SG Huizermaat
Jan Kock
De Schouw
Marijke van der Wielen
PCBO Apeldoorn
OBS De Marlijn
SPO Condor
Het Facet
Ingrid Schmitz-Geurts
bs De Zonnewijzer
Meike Ueffing
BS Talentrijk
Caroline Speekenbrink van den Broek
Samenwerkingsverband de Meierij PO Regio Vught
(onbekend)
Anneke de Cloet
PCBO Plusklas
Stedelijk Gymnasium Schiedam
De Brandaris
Femke Goossens
Jenaplanbasischool de carrousel
Platform Bèta Techniek
SPO Condor
Mary Kuijers
Basisschool de Wendakker
Emelwerda College
Passend Onderwijs Almere
Edith van de Sande
Nutsschool M.M. Boldingh
Obs Vleuterweide
Psychologische dienstverlening IJsselgroep
Hogeschool InHolland
Astrid de Groot
CBS Anna van Buren
Sylvia Kolk
CBS Anna van Buren
De Talentenhaven
Susanne Elbrink
SWV IJssel | Berkel
Hilde Tissingh
SWV IJssel | Berkel
Chantal Stienen
BS Triangel
De Boomhut - praktijk voor orthopedagogie
Het Baarnschlyceum
DINK Kinderpsychologie
Inge Does
Rkbs de paradijsvogel
De Poel Coaching
De Zevensprong
Thomas a Kempis, Arentheemcollege
Pcb De Zevensprong
Top-klas Dr. Schaepmanstichting
Adviespraktijk Hoogbegaafdheid
Paus Joannes School
b.s. De Regenboog
Koolen Coaching
(onbekend)
RK Basisschool de Hoeksteen
Stichting Baasis
obs Panta Rhei
HB-trainingen
BS Neel
Expertisecel Begaafdheid KULeuven - Modesto
Dr. Schaepmanstichting
OBS Panta Rhei
Kijkwijs | Je klas in zicht
Adelbrecht-Windekindschool
Caeciliaschool
Rianne van de Ven Coaching & Consulting
Delta-Plus Training & Consultancy
Praktijk voor Psychosociale Hulpverlening
PCBO Meppel
CBS De Bernebrêge
Mariaschool
Breinmeesters
Natasja Berends
SWV Passend Onderwijs Apeldoorn PO
Corderius College
Bep Molenaar
Stedelijk Gymnasium Haarlem
Praktijk Psynergiek Oosterbeek
N. Arabi
(onbekend)
PONTE
IJsselgroep
Theresialyceum
St. Plechelmusschool
PPO Rotterdam
St. Alexanderschool
Femke Beerten
Breinmeesters
ECPO Het Spectrum
Fier Hoogbegaafd
EHP-Belgique
Farid Faasen
(onbekend)
A Lot Of Complexity
Noks Nauta
Noks Nauta
Vincent van Goghschool
Talentbloeier
Smart Senses
PCBO VOORST
Wetenschapsknooppunt Radboud Universiteit
(onbekend)
Schaepmanstichting
(onbekend)
Eensteen begeleiding
KBS De Langewieke
Feniks Talent
O.G. Titus Brandsma
Universiteit van Amsterdam
Basisschool de Borgh
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
OBS De Distelvlinder
(onbekend)
Vincent van Goghschool
Leren leren coach
De Sprong
Basisschool De Geldershof
Kinderfysiotherapie regio westland
Jikke Emmelkamp
OBS Ter Borch
Rob van der Heijden
OBS de Brink
Fenna Smit
Passend Onderwijs Almere
Stichting Conexus
basisschool de Wieling
Basisschool de Regenboog
Marjan Boeve
Leer-Krachtig Houten
CBS De Regenboog
Elles Steenvoort-Huijsmans
RKBS De Paradijsvogel
Chrianne Adams
basisschool leeve
Marleen Willemze
de leerstek
ZIEN in de Klas
Chemien
Corine Kreeftenberg
SBO de Korenburg
Bernard Schipaanboord
wartburgcollege
universiteit utrecht
Basisschool 't Ambacht
Corine Holtrop-Brouwers
OBS 't Schrijverke
Margreet Bank-Mekenkamp
Wartburg College
Eva van Geel
Conexus
RKBS De Paradijsvogel
Berdien van der Werf
OBS Widerode
Elles Krakers
OBS Widerode
Thea Bergsma
OBS Widerode
Mirjam Ruitenberg
cbs De Ichthus
Lieneke Lunenborg
Samenwerkingsverband Midden-Limburg
(onbekend)
Hin Fan Mok
O.B.S. Widerode
bs Hulsberg
John Kroon
Basisschool ' Kofschip
Ellen Nooren
Eduvier onderwijsgroep
De Stokland (SKPO)
OBJS De Kring NEO
basisschool de Leydraad
Constantijnschool
cbs Bargeweide
Marja van den Hoek
SWV
Power Play Education
Dagmar Vanagtmael
Kinderen Centraal
Saskia Lourens
kindcentrum het Spectrum
Manon van der Meulen
Samenwerkingsverband Waterland
Henny van der Graaf
Samenwerkingsverband Waterland
Praktijk ' Samen op Stap'
Klim-Op
Bart van de Voort
OBS de Rietpluim
Jongleren.biz
Constantijnschool
Bs Nieuweschool
Annie ter Hoekstra-Steege
Constantijnschool
Marianne van Oeffelt
RK Basisschool de Hoeksteen
Sylvia van der Laan
RK Basisschool de Hoeksteen
De Amsterdamsche School
Leonie Schoppink
(onbekend)
Nelleke Brocken
(onbekend)
Joke Bonenberg
(onbekend)
Iris van Aalst
Arnhemse Montessorischool
Michelle Faber
Gomarus College
Menno Poot
Stedelijk Gymnasium Schiedam
St. Alexanderschool
Karin Vermaat-Verploegen
Willibrordusschool
Caroline Klein Kranenbarg
obs. J. H. Isings
Inge Mestrom
BredeSchool de Achtbaan
(onbekend)
OBS de Ontdekking
(onbekend)
BS Nieuweschool
Bureau Flore
NoNonsenzz
(onbekend)
Pontes Pieter Zeeman
Valesca Kooijman
(onbekend)
habitZ onderwijsmarketing & communicatie
Gemelle Zinzen
Zinzen
Anouk Nijs
Commanderij College
Margriet Poortinga
Dr. de Visserschool
Nicole Otter
(onbekend)
(onbekend)
(onbekend)
OPPU 27
Patricia Gommans-Hol
(onbekend)
Mirjam van den Broek
Basisschool Het Vianova
Lianne Pieters
IKC de Tichelaar
De kleine wijsneus
Rehobothschool
Praktijk Kita
Minke Maas
De Hoge Raven
Joke de Vries
OBS 't Montferland
(onbekend)
Columbusschool
(onbekend)
De Leidse Aanpak
Abdelhak Ben Aissa
Gemeente Amsterdam
Columbusschool
Milou Kolkman
OBS 't Montferland
Ophélie Desmet
(onbekend)
Paulien de Vries
Paulien de Vries
Tania Gevaert
(onbekend)
Titia Kalker
(onbekend)
Karuna Kinderpraktijk
Annette van Leeuwen
SBO De Wenteltrap
Mauritsschool
Ineke Schiltkamp
Mauritsschool
Andrea Herkelman
Mauritsschool
Erik Pardoen
(onbekend)
Vera Folkerts-Philippens
(onbekend)
Merle Hooijman
J.H. Donnerschool.
Marco Visser
(onbekend)
Henrike Florijn-Gombert
ISG-Arcus
Stichting Prodas
Hannie Kerkhof
OBS Jan Harmenshof
Geertjan Woudsma
Novilo
Bjorn van Boxtel
Novilo
Jacqueline Smith
obs Jan Harmenshof
Marry Verschuur
Nutsschool Boldingh
De Schothorst
ROC Nova College
Monica Jorna
(onbekend)
Patricia Hof
(onbekend)
veldhorst consulting
Anne-Mieke Tijselink
Ster(k) in Beeld
Annette Oorthuysen
Jan van Egmond Lyceum
(onbekend)
KBS De Vlieger
Leontine Teeuw
Prins Bernhardschool
Marianne Rongen Hofmans
Wittering.nl
Katja Goorman
Katja Goorman Onderwijsadvies
Burgemeester Amersfoordtschool
Burgemeester Amersfoordtschool
(onbekend)
obs panta rhei
Joke Blaauw-van der Woude
OBS Jan Thies
SIENY LITTINK BEELDCOACH
Caroline Melman
(onbekend)
Paul van Goch
(onbekend)
Henriët Marinus
CBS Het Palet
(onbekend)
(onbekend)
Helga van Engelenburg
PPO Rotterdam
Marina Zuidam
Kronenburgh
(onbekend)
MarklandCollege
Jelly Wester-Veenstra
obs De Flint
Hoogvliegers in Beeld
Oudervereniging Pharos
Henry Pierik
Pieter Zandt sg
Gert Bakker
s.g. Pieter Zandt
Aernout de Beaufort Wijnholds
(onbekend)
Ilse DHondt
Wetenschapsknooppunt Leiden
CBS De Regenboog
Inge Berg-Andersen
(onbekend)
Tessa Klomp Bueters
(onbekend)
(onbekend)
(onbekend)
Annemiek Prinsen
PCBO De Wonderboom
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties