230 professionals hebben zich reeds ingeschreven voor dit congres.
Citadel College
BMC Implementatie
Stichting Brigantijn / KBS De Vonder
SmartThinkingBreda
Basisschool de Bienkorf
C.b.s. De Schakel
Psm-onderwijsadvies & Kwartiermaker (top) talenten regio Oost
Dr. De Visserschool
Alice Bekke & Partners
Talent 3XL
Onderwijsgroep Fier
het ABC
Zuidema & Lont projectmanagement en consultancy
de Kring
Beatrix College
Basisschool Talentrijk
I-CARUS
Hoog-begaafdheid.nl
Nieuwe Baarnsche School
PCBO Amersfoort/PCO Gelderse vallei
Leerplein055
De WijsWijzer
De Begaafden Wijzer
RBOB De Kempen, De Belhamel - Het Facet
CED-Groep
De Steenen Brug
Cognivo
Klavertje vier
Cedin / Willem Lodewijk Gymnasium
obs Oog in Al
pcbs Koningin Juliana
Mariska Buurmeijer-Hoenselaar
Kind in de Kijker
OnderwijsZorgTeam
Praktijk Liberi
Basisschool De Ridderhof
BS de Zonnewijzer
Meer dan IQ
exceLLeren, coaching en begeleiding
Manon Hulsbeek, differentiatie en begaafdheid
Insula College
CorDeo Scholengroep
(onbekend)
J.J.Anspachschool
Imagine You!
Talent leert leren!
Bs. Oudendijk
WereldWijs
SWV de Meierij ondersteuningseenheid Vught
De Regenboog
Anne Frankschool
Schoolbegeleiding Zaanstreek Waterland
Christiaan Huygens
(onbekend)
Bs. Extralent / stichting Kerobei
SlimVaardig
Julianaschool
Passend Onderwijs Almere
Competent Together
Trinitas gymnasium
Probleemloos pienter
Passend Onderwijs Almere
Stichting ieder kind telt
Bright Kids
De Caegh
Bureau Talent
Ter Heerdt Coaching en Advies
Basisschool de Triangel
XL-Talent
WijsSein
b.s. de Kasteeltuin
Talentig
Verschil in Talent
Sterkbegaafd
OOC Delta-onderwijs
GripopTalent
Sint Maartensschool
Hogeschool Utrecht- Centrum Theo Thijssen 20402000
Montessorischool Elzeneind
Anja Dröge Onderwijsadvies
Gekend Talent
Openbare Basisschool Blaricum
Intelligentie in Balans
Bureau Talent
VSO De Ambelt
basisschool St. Oda
CBO Zeist
Hub Noord-Brabant
Fontys HKE PAbo Tilburg
Kon.Beatrixschool
Dubbel Plus / SWV Plein 013
SWV Driegang
Montessori Lyceum flevoland
(onbekend)
Onderwijspraktijk bgrip
Gewoon hoogbegaafd
KOC Diensten
kindcentrum Het P@rk
HB in Contact
Praktijk Zij aan Zij
PCBS Ichthus
MIKpunt; materialen- informatie- en kenniscentrum hoogbegaafdheid
C.M. van der Klink-Bouwens
OBS de Peperklip
Develhoek
MK Talentbegeleiding/Novilo
BS "de Vrijburg"
BSI - Radboud Universiteit Nijmegen
Citadel College
(onbekend)
bs De Vuurvlinder
Julianaschool
GaveMensen
Unique-Talentbegeleiding
Hobbitburcht
Kolibrie TalentCoaching
KolthofCoaching / HB058
(onbekend)
bs de Tweesprong Maarssen
Jan Ligthartschool Driecant
(onbekend)
RSG Enkhuizen
ods de Bergse Zonnebloem
Praktijk ViaMij
OBS De Muze
b.s. De Bloemaert en b.s.Christoffel
PCBO Voorst
(onbekend)
De Kring
Dr. Schaepmanstichting
(onbekend)
KC Rivierenwijk (en OPOD/DAM)
Regionaal Expertisecentrum 5
Dalton basisschool 't Carillon
IKC Floriant
Day a Week School Amsterdam / Openluchtscholen Amsterdam Zuid
Meander
Johannes Fontanus College
(onbekend)
jenaplan basisschool de Carrousel
Hobbitburcht
Ssamenwerkingsverband kop van noord holland
KBS De Touwbaan
St.VO Eemsdelta
(onbekend)
Spilbasisscholen
SPOLT - de Kwir
De 2de Verdieping
Alice Bekke & partners
Willem Alexanderschool
Het Facet
15de Montessorischool Maas en Waal
(onbekend)
Dr. Schaepmanstichting
sugoi hoogbegaafd
aXnaga
Leren kan leuker
PetitPlus
Kliq Onderwijsadvies/SWV Utrecht PO
IQ onwijs
OBS De Marlijn
(onbekend)
OBS Piet Mondriaan
De Aquarel ( Vivente-groep)
mencia de mendoza
Johannes Fontanus College Barneveld
(onbekend)
(onbekend)
Daltonschool de Poolster
Carolus Borromeus College
Paus Joannesschool
(onbekend)
(onbekend)
(onbekend)
(onbekend)
basisschool
(onbekend)
SG Huizermaat
Sirius programma
(onbekend)
RKBS Klavertje vier
Het Facet
Klavertje vier
BS De Steenen Brug
(onbekend)
(onbekend)
Samenwerkingsverband de Meierij PO Regio Vught
Het Hooghuis locatie TBL
De Kring
Bs de Vrijburg
Kbs 'de Ark" en "De Ark van Noach"
Stedelijk Gymnasium Schiedam
In-Time Coaching
(onbekend)
LeerstijlCoach (Speel Leer Doen)
Emelwerda College
(onbekend)
Rijswijks Lyceum
Kerobei
basisschool de Waterspiegel
De Wiekslag
(onbekend)
Sylvia Kolk
CBS Anna van Buren
Jenaplanschool De Nieuwe Kring
Praktijk Mariska Bosch
Daltonschool de Kleine Kapitein
Daltonschool de Kleine Kapitein
het Spectrum
Rehobothschool
Paus Joannes School
Christiaan Huygens Dronten (Codenz)
obs het Landje
Godelindeschool
De Noordwijkse School
(onbekend)
HomeOnderwijsThema'sProfessionalsScholen & Organisaties