Activiteit

TALENTONTWIKKELING BIJ JONGE KINDEREN

18 maart t/m: 22-05-2024
Maandag 18 maart 2024 - woensdag 22 mei 2024
Soort: Online
Profielfoto van Kristel Bohte
1 minuut lezen

Wil je meer weten over het belang van spel voor talentontwikkeling of wil je weten hoe je een ontwikkelingsvoorsprong kunt herkennen? Als je jezelf wil ontwikkelen in dit soort thema’s binnen de organisatie waarin je werkt, dan is deze cursus iets voor jou!

In deze gevarieerde, blended cursus ga je zelfstandig én in een groep aan de slag met het uitwerken van een onderbouwd praktijkidee gericht op talentontwikkeling bij peuters en/of kleuters.

Voor wie? Leerkrachten, pedagogisch professionals, pedagogisch coaches, intern begeleiders onderbouw, begeleiders in het onderwijs

Data en tijden: De cursus start op 18 maart 2024. Op 3 april, 24 april en 22 mei zullen de bijeenkomsten plaatsvinden (15.30 -17.00, te Eindhoven), tussendoor ga je zelf aan de slag in de leeromgeving.

Meer informatie: https://edux.nl/agenda/talentontwikkeling-bij-jonge-kinderen-1